اخبار > دکتر سید محمد هاشمی شهری: امروز یکی از آرزوهای دیرینه خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تحقق یافت

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


آغاز بهره برداری از ساختمان جدید ستاد مرکز ی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دکتر سید محمد هاشمی شهری: امروز یکی از آرزوهای دیرینه خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تحقق یافت.

 

صبح امروز 26 اردیبهشت ماه 1398، مصادف با دهمین روز از ماه مبارک رمضان نخستین واحدهای اداری در ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مستقر شدند.

دکتر سید محمد هاشمی شهری در حاشیه انتقال حوزه ریاست دانشگاه به این ساختمان گفت: با گذشت 33 سال از تاسیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شاهدیم که برای اولین بار ساختمانی استاندارد و مناسب برای استقرار واحدهای اداری این دانشگاه در اختیار همکارانمان قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به تلاش های مستمر و مجاهدت های شبانه روزی کارکنان  پرتلاش این دانشگاه در 33 سال اخیر گفت: این خدمات نه تنها سلامت را برای هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط استان سیستان و بلوچستان به ارمغان آورده است بلکه مطرح شدن دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان یکی از قطب های علمی در شرق کشور مرهون همین زحمات خالصانه است. وی افزود: در تمام این 33 سال فعالیت های ستادی و اداری دانشگاه در ساختمان های پراکنده در سطح شهر زاهددان و یا در ساختمان هایی که با تغییر کاربری آماده شده بود انجام می شد و همکاران ما با تحمل چنین شرایط دشواری دانشگاه را به این مرحله از بلوغ و تکامل اداری و علمی رسانده اند.

دکتر سید محمد هاشمی شهری با اظهار خرسندی از عملیاتی شدن این ساختمان گفت: بدون تردید تجمیع واحدهای اداری دانشگاه در ساختمان ستاد مرکزی رضایت بیش از پیش ارباب رجوع و همکاران را به دنبال خواهد داشت و هزینه های  جاری و نگهداری را نیز به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

وی با تاکید بر این واقعیت که استقرار ستاد مرکزی دانشگاه در این مجموعه متمرکز امکانات و شرایط مطلوب تری را نسبت به گذشته فراهم خواهد آورد اظهار امیدواری کرد تا این شرایط در نهایت به منظور بهبود خدمت رسانی و به نفع سلامت مردم مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر هاشمی شهری با تشریح اقداماتی که برای تامین اعتبار مورد نیاز ساخت و تجهیز این ساختمان صورت گرفته است گفت: به دنبال افتتاح این ساختمان در دی ماه سال گذشته، عملیات تجهیز و آماده سازی این ساختمان نیز با سرعت ادامه پیدا کرد و پس از اتمام برخی خریدهای کارفرمائی ساختمان مزبور در چند روز گذشته به طور رسمی از سوی شرکت پیمانکار به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تحویل داده شد.

وی خرید و نصب تجهیزات ارتباطی و تامین زیر ساخت های اینترنتی را از ضروریات راه اندازی این ساختمان برشمرد و گفت: با پی گیری ها صورت گرفته تامین زیر ساخت ها ارتباطی این ساختمان با حداقل هزینه و با کیفیّت مطلوب اجرا شده است.

 دکتر هاشمی شهری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت رعایت اصل صرفه جوئی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی ترتیبی اتخاذ شد تا از مبلمان اداری موجود حداکثر استفاده صورت گیرد و با انتقال همین مبلمان و تجهیزات اداری پس به ساختمان جدید، خدمت رسانی در این مجموعه آغاز شود. وی افزود: مطمئن هستیم که همکاران و ارباب رجوع دانشگاه از تمام توان خود برای حفظ و صیانت از این مجموعه و افزایش ماندگاری و بهره وری آن استفاده خواهند کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با قدردانی از تلاش هائی که تا کنون برای ساخت، تجهیز و راه اندازی این مجموعه صورت گرفته است گفت: این ساختمان تا ده ها سال دیگر در خدمت سلامت مردم استان ما خواهد بود و تمام کسانی که درراه اندازی آن نقش داشته اند در ثواب و برکات این باقیات صالحات شریک خواهند بود.

 شایان ذکر است ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان بزرگترین مجتمع متمرکز اداری در استان سیستان و بلوچستان بیش از30 هزار مترمربع وسعت دارد و در 6 طبقه ساخته شده است. انجام مراحل ساختمانی این مجموعه که در دی ماه سال گذشته به اتمام رسید بالغ بر400 میلیارد ریال هزینه داشته و تا کنون برای تجهیز این ساختمان نیز بالغ بر 100 میلیارد هزینه شده است.

 

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان


٢٢٠٩١ - 1398/02/26

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
چلیر و سامانه های سرمایش بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) با تمام ظرفیت در حال فعالیت است
تقدیر از خیّرین سلامت که در فرایند بیماریابی و غربالگری بیماران مبتلا به ناشنوائی و کم شنوائی مشارکت داشتند
سلامت موضوعی چند بعدی است و فقط در ارتباط با جسم معنی پیدا نمی کند
معرفی ایده های خلاقانه و محصلات کاربردی برای رفع مشکلات بیمارستان ها و مراکز درمانی در رقابت علمی "فن بازار" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
سیر ارائه خدمات ادغام یافته بهداشت ودرمان در کوتاهترین زمان، با حضور تیم های سلامت و اورژانس115 در پایگاه سلامت دانش دانشگاه سیستان و بلوچستان
از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.
حرکت در مسیر هدفمند آبشار مراقبتهای سلامت، زمینه ساز تسریع در دستیابی به آرمانهای نظام سلامت
اطلاعیه برگزاری تور بوم گردی کرمان
برگزاری آزمون های توجیهی بدو خدمت با هدف ارتقای دانش و مهارت کارکنان تازه استخدام
تغییری مختصر در سبک والگوهای تغذیه ای مردم با کاهش 16 درصدی شاخص کم خونی
استانداردشدن تشکیلات تفصیلی واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تکنیک های آموزشی کارشناسان تغذیه با زبان های اصیل سیستانی و بلوچی الگوی کشوری است.
یک گام تا اخذ موافقت نهایی پذیرش دستیار تخصصی در پنج رشته تخصصی جدید در دانشکده دندانپزشکی زاهدان
افزایش دو برابری میزان تحقق برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سال گذشته
ارتقاء مرتبه علمی یازده نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
کمک واحدهای صنفی به سلامت جوانان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با پیوستن به پویش نم نم
اوج مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی را در اجرای طرح ملی کنترل فشار خون تجربه کردیم
پیام قدردانی رئیس سازمان نظام پرستاری زاهدان و توابع از حضور پر شور کادر پرستاری در پنجمین دوره انتخابات
انتصاب جناب آقای دکتر شاهپور رحمانی به عنوان مشاور فن آوری اطلاعات و IT

محتوای مرتبط