روابط عمومي


معرفي مدير روابط عمومي

مدیر

روابط عمومی

 


نام و نام خانوادگی دکتر محمد هادی عباسی
   
عنوان پست مدیر روابط عمومی
آدرس زاهدان ـ میدان دکتر حسابی ـ بلوار جنت ـ پردیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تلفن 3425765-0541
فاکس 3424390-0541

ارتباطات رسانه ای

واحد ارتباطات رسانه ای

 

مهدیه کیخوایی کارشناس مسئول واحد ارتباطات رسانه ای

 

شرح  وظایف واحد ارتباطات رسانه ای

مسئولیت و وظیفه اختصاصی این واحد انجام امور مربوط به تعامل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با رسانه های جمعی دیداری و شنیداری می باشد که اهم آن شامل:

1- انجام امور مربوط به ساماندهی و نظارت به اشتراک نشریات مختلف استانی و سراسری توسط واحدهای مختلف دانشگاه در حوزه شهرستان زاهدان و برنامه ریزی جهت دریافت منظم نشریات اشتراکی و نیز نظارت و انجام امور مربوط به پرداخت حق آبونمان نشریات مذکور و فراهم آوردن امکان مطالعه نشریات اشتراکی برای کارکنان و ارباب رجوع سازمان در حد امکان.

2- مطالعه جراید و روزنامه های سراسری و استانی که به دفتر روابط عمومی واصل می شود و نیز سمع و نظر مطالب پخش شده از رسانه های دیداری و شنیداری با اولویت رسانه های استانی ( با همکاری و تقسیم کار میان کارکنان مجموعه روابط عمومی) و استخراج مطالب و مواردی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در ارتباط با مسائل دانشگاه و یا سایر امور مرتبط با سلامت بوده و نیز هر موضوع و مطلب مهمی که می تواند مورد استفاده ریاست و مجموعه مسئولین و کارکنان دانشگاه قرا گیرد و سپس انعکاس مطلب به دفتر ریاست و فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت نصب موارد در برد عمومی سازمان و سایر واحدهای تابعه جهت اطلاع همکاران.

3- استخراج اختصاصی مطالب چاپ شده و یا پخش شده از رسانه های جمعی که نیاز به جوابیه دارد و انعکاس ویزه مطالب به دفتر ریاست و همچنین ارسال مطالب دراولین فرصت ممکن به حوزه مربوطه و سپس پیگیری دریافت و تنظیم نهائی جوابیه با هماهنگی مستقیم مدیرواحد و ارسال جوابیه نهائی به رسانه مربوطه و یا سایر منابع حسب دستور و هماهنگی با ریاست دانشگاه.

4- انجام امور و تشریفات اداری لازم جهت انعکاس اطلاعیه ها و سایر موارد و از جمله تیزرها و گزارش آگهی ها و اخبار واطلاعات که به سفارش واحد روابط عمومی دانشگاه به رسانه های جمعی ارسال می شود و سامان دهی حضور تبلیغاتی و اطلاع رسانی حوزه های مختلف دانشگاه در این رسانه ها.

5- انجام امور چاپ ، انتشار و توزیع نشریه اختصاصی دانشگاه و سایر محصولات فرهنگی که به منظور افزایش اطلاعات مرتبط با سلامتی شهروندان منتشر می شود.

این امور شامل جمع آوری گزارشات و اطلاعات اولیه و جمع بندی و دسته بندی آنها و ویراستاری و انتخاب نهائی مطالب جهت انتشار در نشریه خبری دانشگاه و نیز انجام امور مربوط به چاپ و ارسال نشریه به  واحدهای مختلف داخل و خارج دانشگاه.

6- انجام سایر مواردی که حسب مورد و با تشخیص مدیرمربوط در حیطه مسئولیتها و وظایف واحد ارتباطات رسانه ای روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار می گیرد.


 

سمعي وبصري

سمعی و بصری

نام ونام خانوادگی :جواد علی احمد

مدرک تحصیلی : کارشناسی روابط عمومی

جواد علی احمد

پست الکترونیکی :javadaliahmadi@gmail.com 

 آدرس: زاهدان میدان دکتر حسابی - بلوار جنت پردیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان   

 تلفن:  3414552   -  داخلی 1208 

فاکس :  3424390-0541 

 

 

شرح وظایف واحد سمعی وبصری


هماهنگی و نظارت بر تیم اجرایی مراسم ها

طراحي پايگاه اطلاع رساني و اطلاع يابي حوزه ریاست دانشگاه

تهیه فیلم ،عکس از مراسم ها و محیط های تحت پوشش دانشگاه

ایجاد آرشیو واحد سمعی و بصری

تهیه زیر نویس تلویزیونی و کلیپ  

انجام تشریفات

امور محوله 

 

 

 

ارتباطات سازمانی

واحد ارتباطات سازمانیحسین جهانتیغ

واحد ارتباطات سازمانی


شرح وظایف واحد ارتباطات سازمانی

 

مسئولیت و وظیفه اختصاصی این واحد برقراری ارتباط کار آمد و فعال با واحدهای مختلف دانشگاه و سازمانها ،ارگانها و نهادهای داخل و خارج استان و شاغلین به کار در این واحدها می باشد که اهم آن شامل:

1- انجام امور مربوط به دبیرخانه و کمیته اطلاع رسانی شورای پذیرش و بررسی پیشنهادات کارکنان.

2- ساماندهی ، هماهنگی سازی و نظارت بر تهیه ، نصب و تخلیه منظم صندوقهای ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه در واحدهای ستادی و عملیاتی سازمان که در حوزه شهرستان زاهدان واقع شده اند.

3- دسته بندی و جمع بندی نهائی انتقادات و پیشنهادات دریافتی و ارجاع موارد حسب مورد به شورای پذیرش و بررسی پیشنهادات کارکنان ، دفتر ریاست دانشگاه و یا واحد ارتباطات مردمی.

4- انجام امور مربوط به برقراری ارتباطات ، اداری و انجام مکاتبات ضروری میان دفتر روابط عمومی دانشگاه با واحدهای داخلی دانشگاه و ارگانها، سازمانها و نهادهای خارج دانشگاه.

5- انجام سایر اموری که حسب مورد و با تشخیص مدیر مربوطه در حیطه وظایف و مسئولیتهای واحد ارتباطات سازمانی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار میگیرد.
ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

 

خدمت به مردم آرامش قلبی می دهد

امام خمینی ( ره )

با سلام خدمت بیماران، دانشجویان، همکاران، اساتید و تمامی هموطنان عزیز:

 

با توجه به اهمیت ارتباط مستقیم مدیریت سازمان با خدمت گیرندگان و مشتریان داخل و خارج سازمان، امکان برقرای این ارتباط از طریق سامانه پیامگیر به شماره 3000123155 ، لینک ارتباط مستقیم پایگاه اینترنتی دانشگاه، و همچنین صندوق پست الکترونیک به نشانی M.R.Miri@zaums.ac.ir فراهم شده است.

ضمن آرزوی توفیق برای شما عزیزان آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات شما هستم.

 

با احترام دکتر محمود رضا میری