دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان
Zahedan University of Medical Sciences and Health Services1398/06/31
خدمات سلامت روان و مشاوره ها تخصصی روانپزشکی با تعرفه دولتی در بزرگترین مرکز خدمات تخصصی سلامت روان استان سیستان و بلوچستان
روزانه حدود 140 نفر از هم استانی های عزیز خدمات سلامت روان و مشاوره های تخصصی روانپزشکی را با تعرفه دولتی از متخصصان روانپزشکی کشیک در کلینیک بیمارستان بهاران زاهدان دریافت می کنند.
1398/06/31
دکتر سید مهدی طباطبایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
ارائه خدمات سلامت به بیش از 16 هزار زائر پاکستانی از ابتدای شهریور تاکنون
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایدخدمات سلامت روان و مشاوره ها تخصصی روانپزشکی با تعرفه دولتی در بزرگترین مرکز خدمات تخصصی سلامت روان استان سیستان و بلوچستان
روزانه حدود 140 نفر از هم استانی های عزیز خدمات سلامت روان و مشاوره های تخصصی روانپزشکی را با تعرفه دولتی از متخصصان روانپزشکی کشیک در کلینیک بیمارستان بهاران زاهدان دریافت می کنند.
استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ثبت نام پیاده روی اربعین و تکمیل ظرفیت در روزهای آغازین ثبت نام
ظرفیت ثبت نام پیاده روی اربعین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به دلیل استقبال دانشجویان در روزهای آغازین، تکمیل شد.
قائم مقام رئیس دانشگاه درحوزه مشارکت های اجتماعی منصوب شد
طی حکمی با امضاء دکتر سید محمد هاشمی شهری، آقای مهندس احمد بامری بعنوان قائم مقام رئیس دانشگاه درحوزه مشارکت های اجتماعی و رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان معرفی شد.
ارائه خدمات سلامت به بیش از 16 هزار زائر پاکستانی از ابتدای شهریور تاکنون
از ابتدای شهریور تاکنون بیش از 16 هزار نفر از اتباع غیر ایرانی که از پایانه مرزی میرجاوه وارد کشور شدند خدمات سلامت را دریافت کرده اند.
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال جدید تحصیلی
.
فراهم شدن امکان ثبت نام جهت تداوم طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان
باکسب مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امکان ثبت نام جهت تداوم طرح لایحه برای متقاضیان در برخی رشته ها، فراهم شد.
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان، موکب امام رضا(ع) در ایام اربعین به زائران سید و سالار شهیدان خدمات سلامت ارائه خواهد داد
از داوطلبین و پزشکان محترمی که تمایل دارند با حضور در این موکب در حد فاصل نجف اشرف و کربلای معلی (عمود ۲۸۵) به ارائه خدمات سلامت به زوار ارجمند بپردازند دعوت بعمل می آید:
اطلاعیه 2 : لیست پذیرفته شدگان نهایی آزمون بهیاری هنرستانهای خاش و سراوان
اطلاعیه 2 : لیست پذیرفته شدگان نهایی آزمون بهیاری هنرستانهای خاش و سراوان
نیروهای مسلح افتخار ایرانند و در مسیر تامین سلامت این قشر عزیز از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مداخله جدی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جهت پیشبرد در برنامه های سلامت و تامین سلامت نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان خبر داد.
ضرورت ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان پسر بالای 20 سال جهت بهره مندی و استمرار پرسنل مشمول از مزایای کمک هزینه اولاد در احکام کارگزینی
ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه و موسسات آموزش عالی برای فرزندان ذکور بالای 20 سال، جهت استمرار پرداخت کمک هزینه اولاد همکاران مشمول و ثبت در احکام کارگزینی ضرورت دارد.
اضافه شدن 96 دانشجوی کارشناسی ارشد به مجموعه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی جدید گفت: امسال 96 دانشجوی جدید به دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه اضافه شدند.
امکان ورزش 700 نفر به طور همزمان در هر سانس از مجموعه سالن های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: سالن های ورزشی دانشگاه با ظرفیت بالغ بر 700 نفر آماده پذیرش و ثبت نام ورزش دوستان، در این سالن ها است.
طول دوره آموزش پزشکی برای دانشجویان با استعداد کاهش پیدا کرد
با هدف ارتقاء بهره وری در آموزش پزشکی دوره تحصیلی قطع دکترای حرفه ای برای دانشجویانی که دارای توانمندی و استعداد بالایی هستند از 7 سال به 5/6 سال کاهش یافته است.
خانواده ها به وعده صبحانه دانش آموزان توجه و اهمیت ویژه ای قائل شوند
همزمان با با آغاز سال تحصیلی جدید، خانواده ها به تغذیه دانش آموزان و به خصوص وعده صبحانه توجه و اهمیت ویژه ای قائل شوند.
تمدید یک روزه مهلت ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی
دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تمدید یک روزه مهلت ثبت درخواست انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل خبر داد.
مشارکت هوشمندانه مردم و حضور موثر کارکنان بهداشت و درمان در روستای کلوکی سیب و سوران، صعب العبورترین روستای سیب وسوران تاکنون هیچ مورد مرگ و میر مادر باردار نداشته است.
روستای کلوکی یکی از صعب العبورترین روستاهای شهرستان سیب و سوران و آخرین روستای منتهی به مرز پاکستان است که با مشارکت مردم و ارائه مراقبت ها و خدمات سلامت تاکنون هیچ مورد مرگ و میر مادر باردار نداشته است.
اطلاعیه : اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون بهیاری خاش و سراوان
اطلاعیه : اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون بهیاری خاش و سراوان
در واکنش به فیلمی که شب گذشته در فضای مجازی پخش شده است مطرح شد؛ دستور فوری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای بررسی کامل و دقیق موضوع
هزینه های درمان در بیمارستان های تابعه دانشگاه بر اساس تعرفه دولتی محاسبه و اخذ می شود.
شناسایی 26 بیمار مبتلا به سل در راستای اجرای پویش آموزش و پیشگیری از بیماری سل
به دنبال اجرای پویش (کمپین) شناسایی و بیماریابی سل بیش از 26 بیمار که از ابتلا خود به بیماری سل بی اطلاع بودند مورد شناسائی قرار گرفتند.
استقرار سامانه پکس در بخش تصویر برداری بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) زاهدان