سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد هم پیمان با هم برای کاهش آلام بیماران نیازمند و ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی

در نخستین همایش مجمع خیرین سلامت استان، سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد برای کاهش آام بیماران نیازمند و ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی استان هم پیمان می شوند.

1397/05/19 - 18944


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

خبـــــر

 

سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد هم پیمان با هم برای کاهش آلام بیماران نیازمند و ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی

 

در نخستین همایش مجمع خیرین سلامت  استان، سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد برای کاهش آام بیماران نیازمند و  ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی استان هم پیمان می شوند.

به گزارش روابط عمومی- آقای محمود طاهری مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان سیتان وبلوچستان گفت: نخستین مجمع خیرین سلامت استان سیستان و بلوچستان فردا شنبه 20 مرداد ماه  در مشهد مقدس برگزار می شود که بیش از هزار نفر از هم استانی های مقیم استان خراسان رضوی به این مجمع دعوت شده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم استانی های ساکن مشهد استقبال قابل توجهی از برگزاری این مجمع داشتند بعنوان مثال تمام هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب و اسکان میهمانان این مجمع و هزینه های مربوط به برگزاری همایش توسط یکی از هم استانی های سیستانی که صاحب کارخانه های تولیدی در این استان است تقبل شد.

وی با بیان اینکه مشارکت هم استانی ها تا پیش از برگزاری مجمع به صورت رسمی، غیر قابل توصیف بوده است تصریح کرد:هم استانی هایمان مبلغ قابل ملاحظه ای را برای تامین و ارتقاء زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در استان تقبل کرده اند و قرار است فردا به صورت رسمی اعلام شود.

وی تاکید کرد: با وجود تمام تلاش های دولت و علیرغم ارتقاء قابل توجه زیر ساخت ها نسبت به سال های قبل، نیاز به مشارکت همگانی و اجتماعی برای ارتقاء زیرساختی، تجهیزاتی حوزه سلامت دراستان به شدت احساس می شود.

وی با اشاره به اینکه از یکماه قبل برنامه ریزی برای تشکیل گردهمایی بزرگ سیستانی ها و بلوچستانی های مقیم مشهد، انجام شد اذعان داشت : حدود 70 نفر از بزرگان و سران طوایف و افراد صاحب منصب هم استانی در مشهد دعوت به همکاری شده و از آنان برای جذب تعداد بیشتری از افراد به صورت خیر سامت دعوت شد و خوشبختانه با همراهی و همیاری تمام این افراد، این گردهمایی انجام خواهد شد.

وی همچنین گفت: علاوه بر برگزاری این مجمع در مشهد، برنامه ریزی لازم برای برگزاری گردهمایی های مشابهی در تهران و گرگان انجام شده است که به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان