اخبار > قطار خدمت رسانی به زوار اربعین به ایستگاه داوطلبان سلامت رسید
 

خبر

قطار خدمت رسانی به زوار اربعین به ایستگاه داوطلبان سلامت رسید

 

 

 

 داوطلبان سلامت زاهدان از امروز به جمع خدمتگزاران به زوار حسینی پیوستند. رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان صبح امروز شنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی میرجاوه با اعلام این مطلب گفت: داوطلبان سلامت در بسیاری از برنامه های بهداشتی مثل برنامه های واکسیناسیون سراسری دوشادوش کارکنان نظام سلامت فعالیت می کنند و این بار نیز شاهد حضور داوطلبانه این عزیزان در پایانه مرزی میرجاوه هستیم.

 

دکتر محمود رضا میری با اشاره به مشارکت افتخاری جمع کثیری از خادمان در امر خدمات رسانی به زایرین حسینی گفت؛ به پشتوانه فرهنگ ایثار و روحیه میهمان نوازی مردم استان، روز به روز شاهد ورود اقشار مختلف مردم به جمع خادمین حسینی و نو آوری های بیشتر در عرصه خدمات هستیم.

 

 وی افزود داوطلبان سلامت که تحت پوشش حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم  پزشکی زاهدان فعالیت می کنند امروز با حضور در محل استقرار زوار حسینی در پایانه میرجاوه نه تنها اقدام به انجام فعالیت های بهداشت محیطی و مدیریت پسماند نمودند بلکه در اقدامی جالب و با ارائه آموزش های لازم، تعدادی از زوار علاقه را به عنوان داوطلب سلامت معرفی کردند تا این عزیزان نیز در انجام‌ امور بهداشتی مشارکت داشته باشند.

 

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان


تاریخ درج خبر : شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦ ٢١:١٩
گروه اخبار : Slider, News
شماره خبر : ١٦٧٧٣
بازدید از این خبر : 404

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری