اخبار > افزایش دستگاه های سونوگرافی بیمارستان رازی سراوان به چهار دستگاه

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


 

به همت خیرین سلامت انجام شد:


افزایش دستگاه های سونوگرافی بیمارستان رازی سراوان به چهار دستگاه

به همت خیرین سلامت، تعداد دستگاه های سونوگرافی بیمارستان رازی سراوان به چهار دستگاه افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی- دکتر رضارضازاده رئیس شبکه بهداشت سراوان با بیان این مطلب گفت: این دستگاه توسط گروه خیریه مهر و نیکوکاری با صرف بیش از 3 میلیارد ریال هزینه خریداری و به این بیمارستان اهداء شد.
وی افزود: بیمارستان رازی به دلیل پذیرش بیماران داخلی و اتباع بیگانه همواره ضریب بالای اشغال تخت و خدمات دهی با ظرفیت بالا را در کارنامه خود دارد.
وی با بیان اینکه با توجه به هم مرزی این شهرستان با کشور پاکستان، اتباع غیرمجاز نیز در این بیمارستان درمان می شوند تصریح کرد: تا تکمیل بیمارستان جدید این شهرستان توسط وزارت راه و شهرسازی، باید در ساختمان فعلی و با ظرفیت موجود خدمات ارائه شود.
وی اذعان داشت: خوشبختانه همیاری و همکاری خیران سلامت تا کنون توانسته است یاریگر این شبکه در خدمات دهی به بیماران زیادی شود.
وی ادامه داد: نیکوکاران خدادوست پیش از این نیز در ساخت مرکز سلامت و مرکز تسهیلات زایمانی این شهرستان و نیز خریداری دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان سراوان همکاری های شایان توجهی داشته اند.
وی ابراز امیدواری کرد: خیرین سلامت همچنان شبکه بهداشت سراوان را در رفع نیازهای این بیمارستان شامل تجهیز زایشگاه و بیمارستان جدید برای بخشیدن لبخند صحت به جان رنجور بیماران، همراهی کنند.

       روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدانتاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ ١٢:٥٨
گروه اخبار : News
شماره خبر : ١٦٦١٠
بازدید از این خبر : 207

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری