اخبار > روابط عمومی/معاون بهداشتی دانشگاه در مراسم آغازین شانزدهمین دوره دانشگاه نسل سوم عنوان کرد: سالمندان سرمایه های اجتماعی ایران با یک دنیا انرژی و تجربه

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


شانزدهمین دوره دانشگاه نسل سوم با حضور معاون بهداشتی دانشگاه ورئیس سازمان بازنشستگی استان وهمچنین جمعی از دانش آموختگان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر سید مهدی طباطبایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  در گردهمایی دانشجویان دانشگاه نسل سوم اظهار داشت: در حال حاضر حدود 9درصد از جمعیت کشور ایران را سالمندان عزیز تشکیل میدهند و در چند سال آینده این رقم به 30درصد خواهد رسید. لذا لازم است تمامی بخشهای توسعه کشور همدل وهمگام برای رفاه سالمندان بکوشند.                                                                     

 وی ادامه داد :برای اینکه سالمندان سالمی را در کشور داشته باشیم باید فرهنگ سازی کنیم و با آموزش عمومی  در مسیر ارتقای عزت سالمندان تلاش کنیم.

معاون بهداشتی دانشگاه تصریح کرد:  یکی از تجربه های خوب ما در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان راه اندازی دانشگاه نسل سوم بوده است که در حال حاضر 16 دوره از راه اندازی دانشگاه سپری شده است و تمامی پیشکسوتان و بازنشستگان می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند وبرای داشتن آینده ای بهتر وزندگی سالمتر  بصورت رایگان برنامه های سلامت را فرا بگیرند،

لازم به ذکر است از آغاز دوره های دانشگاه نسل سوم تعداد 300نفر از بازنشستگان و پیشکسوتان در طی دوره های 45روز برنامه های سلامت را فرا گرفته اند و این دانشگاه با استقبال شرکت کنندگان روبروست.

امتحانی 19مهر96

                           روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 

 


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦ ١٣:٠٠
گروه اخبار : News
شماره خبر : ١٦٥٨١
بازدید از این خبر : 259

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری