اخبار > روابط عمومی/ اجرای مانور ارزیابی میزان آمادگی نیروها در مواقع بحران در روز تاسوعای حسینی در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مانور ارزیابی میزان آمادگی نیروها در مواقع بحران وروزهای تعطیل با برنامه تمرین کارکرد فراخوان در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر سید مهدی  طباطبایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حاشیه این مانور اظهار داشت :آمادگی لازم برای پاسخ مناسب  ودر خور به عوارض وحوادث وبلایای طبیعی از ضروریات نظام سلامت است.

وی ادامه  داد:یکی از اهداف برگزاری این مانوارهای تمرینی ارزیابی عملکرد وسنجش زمان در ارائه خدمات بهینه در مواقع بحران می باشد که با نهادینه کردن این مانورها وآمادگی دست اندرکاران عرصه بهداشت ودرمان در زمان وقوع هرگونه بحران وحوادث طبیعی وغیر طبیعی قطعا آسیب کمتری به مردم وارد خواهد شد .

معاون بهداشتی دانشگاه خاط نشان کرد :تقویت وتجهیز امکانات وآموزش تیم های بهداشت ودرمان در پاسخ به بلایا نتایج موثری خواهد داشت.

لازم به ذکر است این مانور در روز تاسوعا برگزار شد و کلیه کارشناسان ومدیران حدودا از 45-5دقیقه پس از فراخوان در مانور شرکت کردند به منظور آمادگی بیشتر این روند تمرینی خصوصا در روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.

امتحانی10مهر96


                روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 


تاریخ درج خبر : سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦ ٠٧:٤٩
گروه اخبار : News
شماره خبر : ١٦٥٣١
بازدید از این خبر : 401
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری