اخبار > روابط عمومی/ معارفه سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی خاتم الانبیاء (ص) زاهدان

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


معارفه سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی خاتم الانبیاء (ص) زاهدان

 

  سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی خاتم الانبیاء (ص) زاهدان معرفی و از زحمات رییس پیشین تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به عنوان جانشین رییس دانشگاه در این مراسم گفت: گروه های آموزشی جوهره اصلی دانشگاه هستند و توسعه شاخص های خدمت رسانی منوط به مدیریت صحیح و علمی گروه های آموزشی است. دکتر هوشنگ رفیقدوست با اشاره به مشکلات موجود در مسیر توسعه رشته طب اورژانس گفت؛ با توجه به اهمیت این گروه آموزشی دانشگاه از تمام توان خود به منظور حفظ و بهبود مستمر در نحوه ارائه خدمات به مردم در اورژانس های بیمارستانی استفاده خواهد کرد.

معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه با تقدیر از زحمات دکتر صداقت در مدت تصدی ریاست بیمارستان گفت:  ایشان در هر جایگاه مدیریتی که قرار داشته اند با تمام توان و صداقت کامل به ارائه خدمت مشغول بوده اند و امیدواریم تا توانمندی های علمی و مدیریتی ایشان به بهبود وضعیت گروه طبّ اورژانس نیز منجر شود.

وی افزود: در حال حاضر توسعه شاخص های آموزشی و درمانی طب اورژانس به صورت ویژه بر عهده ایشان است وهمچنان با قدرت در جهت ارتقا سلامت هموطنان تلاش می کنند.

دکتر رفیقدوست همچنین ازدکتر عزیز ا... جهانتیغ بعنوان یکی از مدیران با تجربه دانشگاه یاد کرد و ادامه داد: امیدوارم در مسئولیت های جدید همچون گذشته موفق باشند.

دکترمحمد صداقت مدیر گروه طب اورژانس نیز ضمن تشکر از تیم مدیریتی و خدماتی بیمارستان در دوران ریاست خود، گفت: فرصت خدمت به مردم همچون ابر بهار زود گذر است و کسانی سرافرازند که از مدت محدود مدیریت به منظور رفع مشکلات مردم و همکاران استفاده کنند.

در ادامه این مراسم سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی خاتم الانبیاء (ص) گفت: این مرکز از قدیمی ترین و شناخته شده ترین بیمارستان ها دانشگاه است که بعنوان مرکز سوانح و حوادث شناخته می شود.

 وی در خصوص گروه طب اورژانس گفت: سیاست کلّی دانشگاه و بیمارستان حمایت و تقویت حضور گروه طبّ اورژانس است.

در پایان این مراسم با اهداء لو ح تقدیر و هدایائی از طرف ریاست محترم دانشگاه و همچنین مجموعه کارکنان بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) از زحمات دکتر صداقت تشکر و قدردانی شد.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 

 

 1396/01/31|News|١٥٢٦٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری


محتوای مرتبط