دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

اخبار > اختصاص بیش از 67 میلیارد تومان اعتبار به بخش تجهیزات پزشکی ؛ عزم راسخ دولت برای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در بیمارستان های استان

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

خبـــــر

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

اختصاص بیش از 67 میلیارد تومان اعتبار به بخش تجهیزات پزشکی ؛ عزم راسخ دولت برای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در بیمارستان های استان

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در سه سال گذشته بیش از 67 میلیارد تومان اعتبار توسط وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اختصاص یافته و هزینه شده است که نشان دهنده عزم راسخ دولت برای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به هم استانی ها  است.

به گزارش روابط عمومی- دکتر علی خواجه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب در مراسم گرامیداشت روز دندانپزشک گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، اقدامات توسعه ای قابل توجهی در حوزه ارائه خدمات به ثمر رسید.

وی ادامه داد: این طرح ارزشمند منجر به یکپارچگی و هم صدایی بیش از پیش نظام سلامت برای بهبود شرایط، فضاهای فیزیکی، تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی  شد.

وی به راه اندازی پیشرفته ترین بیمارستان سوختگی جنوب شرق کشور، بخش رادیوتراپی و مجهزترین بیمارستان چشم پزشکی اشاره کرد و گفت: به مدد اجرای این طرح، مراحل ساخت پروژه های نظام سلامت جان تازه ای گرفت و همچنین از محل اجرای این طرح، پروژه های زیادی به مجموعه ارائه خدمت به هم استانی ها اضافه شد.

وی همچنین فرا رسیدن روز دندانپزشک را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

دکتر ریسباف رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم در این مراسم با تبریک روز دندانپزشک گفت: تعیین مناسبت ها برای شناساندن حرفه به مردم و فرهنگسازی و برقراری ارتباط مناسب بین صاحبان حرفه و خدمت گیرنده است.

وی تصریح کرد: باید از این فرصت به وجود آمده در راستای ارتقاء سلامت مردم بهره ببریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ارتقاء امکانات و تجهیزات دانشکده اشاره کرد و گفت: تجهیز این دانشکده به دستگاه های جدید و پیشرفته اقدام بزرگ و مهمی بود که ثمرات حاصل از آن ضمن تاثیر گذاری بر کیفیت آموزش، در بهبود خدمات مشخص است.

وی همچنین به اقدام ارزنده دانشگاه در وارنیش و فلوراید تراپی کردن دندان های تمامی دانش آموزان مدارس استان اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه با این اقدام مهم ضمن کمک به حفظ سلامت دهان و دندان دانش آموزان، این دانشگاه حائز رتبه اول کشوری از این لحاظ شد که موفقیتی قابل توجه است.

گفتنی است : در این مراسم از 10 نفر از دانشجویان برتر ورودی های 1390 تا 1395 تقدیر شد.

همچنین در این مراسم از خانم فائزه قاسمی نفر اول آزمون علوم پایه جنوب شرق کشور و آقای سینا پیشادست نفر سوم این آزمون قدردانی شد.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان


 


 


News
1396/01/27
١٥٢١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


آخرین عناوین خبری

اولویت بندی جهت تکمیل پروژه های دچار توقف شهرستان سراوان برنامه اصلی معاونت درمان دانشگاه
انتصاب جناب آقای دکتر هوشنگ رفیقدوست بعنوان سرپرست دانشکده پزشکی
پیشنهاد رئیس دانشگاه برای تشکیل شورای صنفی اعضاء هیئت علمی
انتصابات جدید در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تجهیز آمبولانس های زاهدان به دستگاه نوار قلب و امکان ارسال مستقیم آن به متخصص قلب مقیم در مرکز اورژانس کشور در همان لحظه
تدوین شناسنامه سلامت زاهدان در طرح تحقیقاتی کوهورت
روابط عمومی/ راه اندازی کلینیک سیار خدمات سلامت رایگان ویژه خانوارهای افغانی واقشار آسیب پذیر درحاشیه شهر زاهدان
انتصاب جناب آقای دکتر محمد قره بگلو بعنوان سرپرست بیمارستان رازی سراوان
روابط عمومی /در سومین روز از هفته سلامت ،راه اندازی پایگاه سلامت امید در زندان زاهدان ...تاکید رئیس دانشگاه بر ارائه خدمات مطلوب سلامت به زندانیان
گزارش تصویری / عیادت رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و اعضاءهیئت رئیسه از بیماران و تبریک به همکاران به مناسبت هفته سلامت
به مناسبت سالگرد میلاد بزرگ سردار دشت کربلا و الگوی جانبازان انقلاب اسلامی، مراسم گرامیداشتی با دعوت از جانبازان مکرم و خانواده های بزرگوارشان برگزار شد.
روابط عمومی/ راه اندازی کتابرانه های سلامت در اتوبوسهای دانشگاههای زاهدان ابتکاری جدید در مسیر ارتقای سواد سلامت
در دومین روز هفته سلامت صورت گرفت :راه اندازی دانشگاه نسل سوم مجازی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای اولین بار در کشور
انجام مشاوره تغذیه رایگان در کلینیک های تغذیه بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مصوبات شورای سیاستگزاری پژوهش و فناوری سال 97 اعلام شد.
سنجش سلامت 600 دانش آموز بی بضاعت و بی سرپرست، توسط کانون خیریه CPR مهرورزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
پی نوشت خدمت
روابط عمومی/ آغاز برنامه های هفته سلامت از امروز در استان سیستان و بلوچستان... بهره مندی بیش از 400 هزار دانش آموز استان از خدمات رایگان سلامت دهان ودندان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
روابط عمومی/تقدیر ریاست دانشگاه از فعالان بسیج سلامت نوروزی در اولین روز هفته سلامت
توسعه شاخص های درمانی در شهرستان های تابعه به خصوص حوزه شهرستان سراوان

محتوای مرتبط