اخبار > بهره برداری از 40 مرکز ارائه خدمات جامع سلامت روستائی و خانه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر بهداشت

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمانخبــــر


مراسم  افتتاح همزمان  657 واحد ارائه خدمات بهداشتی سراسر کشور:

بهره برداری از 40 مرکز ارائه خدمات جامع سلامت روستائی و خانه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر بهداشت

پیش از ظهر امروز، در مراسم  افتتاح  همزمان 657 واحد ارائه خدمات بهداشتی سراسر کشور، در ارتباطی ویدئوکنفرانسی با وزیر بهداشت، 40 مرکز ارائه خدمات جامع سلامت روستائی و خانه بهداشت در شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی- دانشگاه علوم پزشکی زاهدان یکی از 12 دانشگاه کشور بود که به نمایندگی از 47 دانشگاه علوم پزشکی، در ارتباطی ویدئو کنفرانسی با محل حضور وزیر بهداشت در استان مازندران، 20 مرکز ارائه خدمات جامع سلامت روستائی و 20 خانه بهداشت را به بهره برداری رساند.

در این ارتباط دکتر محمودرضا میری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: هم اکنون 376 پروژه عمرانی در شهرهای زیرپوشش این دانشگاه وجود دارد که 72 درصد آن معادل 270 پروژه، در حوزه بهداشت قرار دارد.

وی با بیان اینکه تاکید همه ما  در نظام سلامت، پیشگیری از ابتلاء به بیماری و تقدم بهداشت بر درمان است تصریح کرد: 75 درصد پروژه های اجرایی حوزه بهداشت هم اکنون در روستاها در حال انجام است.

وی افزود: از مجموع پروژه های در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 250 پروژه مصوب سفر وزیر بهداشت به استان در سال گذشته است که می توان گفت نقش بزرگی در تامین و تدارک فوری زیرساختهای نظام سلامت در استان داشت.

وی همچنین از وزیر بهداشت دعوت کرد تا هفته سلامت 1396 با حضور در استان سیستان و بلوچستان، از پیشرفت های اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان بازدید کند.

در این ارتباط دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن احوالپرسی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی که چند روز پیش در سانحه تصادف رانندگی حین ماموریت اداری دچار آسیب شده بود، بخاطر بازگشت صحت به وی خداوند را شکر کرد.

دکتر هاشمی همچنین آغاز بکار 40 پروژه دانشگاه علوم پزشکی را اعلام کرد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان1395/12/03|Slider, News, Other|١٤٨٠٢

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین عناوین خبری


محتوای مرتبط