1399/06/31
شناسائی 3 هزارو 300 مادر باردار در اجرای برنامه های غربالگری کووید 19 در زاهدان
در ادامه روند برنامه های غربالگری بیش از 3 هزار و 300 مادر باردار در حوزه شهرستان زاهدان شناسایی و برای آنان پرونده مراقبتی تشکیل شد.
1399/06/30
مدیر گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
رعایت بهداشت فردی و تنفسی مهمترین راه برای پیشگیری از آنفلوانزا
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایدشناسائی 3 هزارو 300 مادر باردار در اجرای برنامه های غربالگری کووید 19 در زاهدان
در ادامه روند برنامه های غربالگری بیش از 3 هزار و 300 مادر باردار در حوزه شهرستان زاهدان شناسایی و برای آنان پرونده مراقبتی تشکیل شد.
اهدای دو دستگاه کمک تنفسی توسط شرکت آگه پردازان هوشمند به دو بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دو دستگاه ونتیلاتور ثابت(دستگاه کمک تنفسی) از طرف شرکت آگه پردازان هوشمند به بیمارستان های بوعلی زاهدان و امام خمینی(ره) شهرستان خاش اهدا شد.
25 مورد مثبت کرونا در بیمارستان بوعلی زاهدان بستری هستند
رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان از بستری بودن 25 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در بیمارستان بوعلی زاهدان خبر داد و گفت: موارد بستری جدید در یکی دو روز اخیر کاهش یافته است
نصب و راه اندازی دو دستگاه اتو کلاو در اتاق عمل بیمارستان رازی سراوان، انجام ماهیانه 800 عمل جراحی اورژانسی و الکتیو در اتاق عمل بیمارستان رازی سراوان
دو دستگاه اتو کلاو جدید برای استریل و ضد عفونی وسایل جراحی و اتاق عمل بیمارستان رازی سراوان نصب و راه اندازی شد.
همزمان با 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس، صبح امروز دوشنبه، برنامه زیارت عاشورا و مدیحه سرائی در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه و در کنار بیرق مقدس رضوی برگزار شد.
.
اسامی پذیرفته شدگان نهایی دبیرستانهای بهیاری خاش و سراوان
آغاز غربالگری سل برای اتباع غیر ایرانی ساکن در سیستان و بلوچستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از آغاز برنامه غربالگری و بیماریابی سل در بین اتباع غیر ایرانی مقیم استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
رعایت بهداشت فردی و تنفسی مهمترین راه برای پیشگیری از آنفلوانزا
مدیر گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برای پیشگیری از ابتلاء به آنفلوآنزا رعایت دستورالعمل های بهداشتی از تزریق واکسن مهمتر و ضروری تر است.
برگزاری طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشكي زاهدان در روز پنج شنبه ۹۹/۶/۲۷ برگزار شد.
آغار به کار دومین کلینیک بینائی سنجی با تعرفه دولتی در زاهدان
دومین کلینیک بینایی سنجی با تعرفه دولتی در کلینیک سلامت زاهدان آغاز به کار کرد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در زمینه تدوین پیش نویس استانداردهای ملی و بین المللی
اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در زمینه تدوین پیش نویس استانداردهای ملی و بین المللی جهت تسهیل در ثبت اختراعات و حمایت از تولید، تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
استمرار مرحله سوم طرح غربالگری کرونا برای پایش و شناسایی بیماران مبتلا به کووید-۱۹
رئیس مرکز بهداشت زاهدان از پیشرفت ۵۷ درصدی مرحله سوم غربالگری کرونا در زاهدان خبر داد.
برای تحقق عدالت در سلامت در سیستان و بلوچستان همچنان نیازمند حرکت های جهادی در استان و حمایت های انقلابی از سوی دولت هستیم
عدالت یکی از آرمان های محوری در نظام جمهوری اسلامی ایران است ولی هنوز هم راه طولانی برای رساندن سیستان و بلوچستان به نقطه مطلوب داریم.
اطلاعیه آزمون جذب بهورز
.
مشارکت خیران سلامت در توسعه خدمات سلامت در مناطق مرزی با راه اندازی مرکز تسهیلات زایمانی کشتگان سراوان ، با آغاز فعالیت این مرکز 6 نوزاد در این مرکز زایمانی دیده به جهان گشودند.
مرکز تسهیلات زایمانی کشتگان سراوان در 180 کیلومتری سراوان با مشارکت خیرین سلامت محلی و دو خیر سلامت از استان هر مزگان و مساعدت های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به بهره برداری رسید.
افزایش 40 تخت مراقبت های ویژه نوزادان در جوانترین استان کشور
با توسعه بخش های مراقبت ویژه نوزادان 40 تخت به سرجمع تخت های NICU در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزوده شده است.
پرداخت 7 میلیارد و 200 میلیون ریال غرامت بیمه عمر و حادثه به همکاران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در 12 ماه گذشته
در 12 ماه گذشته 7 میلیارد و 200 میلیون ریال غرامت بیمه عمر و حادثه به همکاران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از محل قرارداد منعقده با بیمه مکمل پرداخت شده است.
پایان عملیات اجرایی پایگاههای اورژانس بین راهی سوران و سیرکان
مدیر منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: عملیات اجرایی پایگاههای اورژانس سوران و سیرکان به پایان رسید.
حضور سرزده رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در اورژانس پیش بیمارستانی زاهدان و تبریک روز اورژانس و فوریت های پزشکی
رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از خدمات کارکنان فوریت های پزشکی در بسیج ملّی مبارزه با کرونا تشکر کرد.
اطلاعیه برگزاری آزمون پذیرش فرآگیر بهورزی
.