اخبار > ظرفیت سازی و پرورش نیروی انسانی توانمند و با انگیزه از برنامه های مدیران بزرگ است

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


در مراسم تکریم و معاوفه سرپرست جدید مرکز بهداشت زاهدان عنوان شد؛

خبر

ظرفیت سازی و پرورش نیروی انسانی توانمند و با انگیزه از برنامه های مدیران بزرگ است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ظرفیت سازی، پرورش نیروی انسانی توانمند و با انگیزه یکی از مهمترین برنامه های مدیران بزرگ است و باید در این خصوص توجه بیشتری داشت.
به گزارش روابط عمومی - دکتر سید مهدی طباطبایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مراسم تکریم و معاوفه سرپرست جدید مرکز بهداشت زاهدان ضمن قدردانی از تلاش های دکتر مشائی و تمامی تلاشگران مرکز بهداشت زاهدان افزود: مرکز بهداشت زاهدان داری ظرفیت های بالایی است و هچنین دارای چالش های فراوان، با نگاه به این مسئله و با اجرای پوشش همگانی سلامت و نگاه عدالت محور سلامت، شاخص های سلامت را ارتقاء دهیم .
دکتر طباطبایی، نگاه کمی و کیفی خدمات، هماهنگی بین بخشی و مشارکت مردمی را از مهمترین برنامه های حوزه بهداشت برشمرد و گفت: با الویت بندی برنامه ها و استفاده از ظرفیت ها موجود و هماهنگی بین بخشی که جزیی از برنامه های مراقبت های بهداشتی اولیه است می توان در جهت افزایش شاخص های سلامت گام برداشت.
وی افزایش رضایتمندی مردم را مهمترین اولویت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نام برد وگفت: اگر مردم را کنار خود داشته باشیم می توانیم در برنامه های خود موفق باشیم و در خصوص مشارکت مردم در برنامه های سلامت نگاه ویژه ای داشته باشیم .
دکتر طباطبایی در بخش دیگری از سخنان خود کمبود اعتبارات و لزوم مدیریت منابع مالی در این حوزه را مورد توجه قرارداد و گفت: با مشاوره و همفکری و راهنمایی از همکاران باید مسائل مالی را به خوبی مدیریت کنیم.
به گفته دکتر طباطبایی نظارت نقش برجسته و ویژه ای در کیفیت خدمات دارد و نظارت ها باید هدفمند باشد و به معنی واقعی پایش صورت گیرد.
وی کسب رتبه عالی آزمایشگاه مرجع سال در پنج سال متوالی را یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نام برد و گفت: ما میتوانیم مرکز تشخیص و درمان سل در منقطه باشیم و این یک ظرفیت بین اللملی است و موفقیت های خوبی در این خصوص کسب کرده ایم.
شایان ذکر است دکترجلیل نجاتی استادیار حشره شناسی پزشکی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می باشد و دکتر شهاب الدین مشایی نیز این پس سرپرست بیمارستان بوعلی زاهدان را بر عهده دارد.

گفتنی است: در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از زحمات دکتر مشائی رئیس سابق مرکز بهداشت زاهدان تجلیل شد.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 

 

 

 

1398/09/09   ١٨:٠٦  News  ٢٤٧٧٢

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

حفظ سلامت مادران باردار مهم است و در شرایط شیوع بیماری ها، مهمتر
برگزاری دومین اردوی جهادگران عرصه سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در منطقه کوه خواجه زابل
موارد محتمل، مشکوک و قطعی آنفلو آنزا در پایگاه های دیده ور نظام سلامت رصد می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ماه روز دانشجو پیامی صادر کرد:
"واکسیناسیون" تنها یکی از راه های پیشگیری از آنفلوآنزاست
دیدار اعضای حوزه مشارکتهای اجتماعی با اعضای انجمن کوتاه قامتان بلند همت استان به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین
کاهش درصد معتادین تزریقی با تجویز داروهای خوراکی و متادون و برگرداندن آنان به درون جامع از راهبردهای مراکز کاهش آسیب است.
پرداخت 4 میلیارد و 39 میلیون ریال وام دانشجوئی از ابتدای سال به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دهیاران و شوراهای محلی سراوان بعنوان مبلغان بهداشت در کنار دست اندرکاران سلامت در ترویج آموزش های پیشگیری از آنفلو آنزا مشارکت می کنند.
موج جدیدی از آنفولانزا در سیستان و بلوچستان، بیمارستانها، درمانگاهها و مراکز خدمات جامع سلامت را به حالت آماه باش درآورد
بسته آموزش مردمی پیشگیری، کنترل و درمان آنفلوانزا
پیام تسلیت رئیس دانشگاه در پی درگذشت همکار گرامی جناب آقای علی اکبر ازبک پور
مراکز طرف قرارداد بیمه دی
وحدت رویه در فرایندها، تعیین اولویت ها و صرفه جوئی در هزینه ها برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم، وظیفه مشترک همه کارکنان دانشگاه و مسئولان واحدهای تابعه است
نظارت مدیریت مهندسی بهداشت محیط بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی
تقدیر استاندار سیستان وبلو چستان و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به دلیل اختصاص ۱۰ تخت بیمارستانی ویژه درمان نوزادانی که از مادران معتاد متولد می شوند.
پیام تسلیت در پی درگذشت همکار گرامی جناب آقای علی اکبر ازبک پور
پیام تسلیت به همکار گرامی جناب آقای مازیار شهرکی مقدم
پیام تسلیت به همکار گرامی جناب آقای حسینعلی میری
کودکان و دانش آموزان بالاترین آمارمبتلایان موج جدید آنفلوآنزا در استان سیستان و بلوچستان... ارائه نکات تخصصی پیشگیری از آنفولانزا هر روز ساعت 18 عصرازطریق برنامه رادیویی عصرهمدلی صدا و سیمای سیستان وبلوچستان

محتوای مرتبط