اخبار > از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


ارتقاء علمی 31 نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

ارتقاء علمی 31 نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

     از ابتدای سال 1397 تاکنون  31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه  یافته اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر 22 نفر از همکاران با مرتبه "استادی" در جمع اعضاء هیات علمی دانشگاه حضور دارند که این موضوع یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی زاهدان محسوب می شود.

دکتر سید محمد هاشمی شهری با اشاره به قابلیت های موجود در بدنه هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: توزیع مرتبه های علمی اعضاء محترم هیئت علمی در 3 رده استادی، دانشیاری و استادیاری نشان دهنده توانمندی ها و قابلیت های آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه می باشد و به طور غیر مستقیم بر کیفیّت و کمّیت ارائه خدمات بهداشت و درمان به مردم نیز تاثیر دارد.

وی با تقدیر از برنامه ریزی مدوّن و تلاش های مستمر دبیر، اعضاء هیات ممیزه و کارشناس این هیئت گفت: خوشبختانه با فعالیت هدفمند و همکاری نزدیک واحدهای مرتبط با ارتقاء اعضاء هیات علمی از سطح دانشکده ها تا حوزه معاونت آموزشی و کمیسیون های تخصصی، روند بررسی پرونده ها و برگزاری جلسات هیات ممیزه تسریع شده است و در حال حاضر پرونده ای از متقاضیان ارتقاء در دست بررسی قرار ندارد.


دکتر محمد هاشمی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه بیوشیمی که مسئولیت دبیری هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را بر عهده دارند نیز در این خصوص گفت: دربیست ویکمین جلسه هیات ممیزه دانشگاه که در تاریخ 22/4/1398 برگزار شد پرونده های  علمی و مستندات ارتقاء 7 نفراز همکاران استادیار  و دانشیار   و4 نفر از همکاران مربی بررسی شد و با ارتقاء رتبه علمی این عزیزان موافقت بعمل آمد. وی افزود: خوشبختانه هیچگونه تنگ نظری و ایجاد محدودیت های غیر ضروری و خارج از ضوابط قانونی  برای ارتقاء همکاران هیات علمی وجود ندارد و  شرایط مناسبی برای بررسی پرونده همکاران فراهم می باشد.


خانم فرحنازمیر، کارشناس هیات ممیزه دانشگاه نیز در این خصوص گفت: در سال 1397 پس از بررسی های کارشناسی ، پرونده های علمی ارائه شده درکمیسیون های تخصصی هیات ممیزه علوم پایه وبالینی   مطرح وبررسی گردید و2 نفر از همکاران عضو هیات علمی به رتبه استادی، 10 نفر به رتبه دانشیاری و 8 نفر به رتبه استادیای ارتقاء پیدا کرده اند. وی افزود: در سال 1398 تاکنون  تعداد 7 کمیسیون تخصصی هیات ممیزه شامل 2 کمیسیون پزشکی بالینی و5 کمیسیون علوم پایه پزشکی تشکیل شده  و نتایج  جهت رای گیری و تایید نهایی به هیات ممیزه دانشگاه ارجاع گردیده است.  وی افزود: در جلسه  اخیر هیات ممیزه دانشگاه تعداد 3 نفر از همکاران به مرتبه استادی، 4 نفر به نرتبه دانشیاری و 4 نفر به مرتبه استادیاری ارتقاء یافته اند.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 

 

 

1398/04/26   ١٤:١٣  News  ٢٢٩٦٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

اولین بانک شیر مادر در سطح استان راه اندازی خواهد شد
پیام تسلیت به همکار ارجمند سرکار خانم اویسی کیخا
آموزش های چهره به چهره به مردم درخصوص آنفلوانزا توسط داوطلبین سلامت
تجلیل رئیس دانشگاه از اعضای کانون دانشجوئی هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به سبب درخشش در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگی-هنری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
تاکید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر ضرورت ارائه تمام خدمات بر طبق مجوز درمانگاه های غیردانشگاهی شبانه روزی
تخصیص 20 درصد تخفیف جهت شرکت خانواده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در کنسرت شهاب مظفری
تخصیص شرایط ویژه خرید محصولات مدیران خودرو به کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مصرف خودسرانه داروهای ضد ویروسی علاوه بر عوارض جسمی، مقاومت داروئی جامعه را افزایش می دهد
سنگ تمام صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان برای ارتقاء سواد سلامت هموطنان و معرفی راه های پیشگیری از آنفلوآنزا
راه اندازی بخش اضطراری باظرفیت 36 تخت بستری در بیمارستانهای علی بن ابی طالب (ع) و بوعلی زاهدان و آمادگی حوزه معاونت درمان برای پذیرش موج گسترده بیماران ، تعداد پزشکان کشیک در اورژانس ها به 2 برابر افزایش یافته است.
برنامه ریزی مستمر و آمادگی علمی برای برخورد با همه گیری سالیانه آنفلو آنزا میزان مرگ و میر را کاهش می دهد.
تسریع در روند تشخیص و درمان بیماری آنفلو آنزا با استقرار آزمایشگاه منطقه ای آنفلوانزا در زاهدان
حفظ سلامت مادران باردار مهم است و در شرایط شیوع بیماری ها، مهمتر
برگزاری دومین اردوی جهادگران عرصه سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در منطقه کوه خواجه زابل
موارد محتمل، مشکوک و قطعی آنفلو آنزا در پایگاه های دیده ور نظام سلامت رصد می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ماه روز دانشجو پیامی صادر کرد:
"واکسیناسیون" تنها یکی از راه های پیشگیری از آنفلوآنزاست
دیدار اعضای حوزه مشارکتهای اجتماعی با اعضای انجمن کوتاه قامتان بلند همت استان به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین
کاهش درصد معتادین تزریقی با تجویز داروهای خوراکی و متادون و برگرداندن آنان به درون جامع از راهبردهای مراکز کاهش آسیب است.
پرداخت 4 میلیارد و 39 میلیون ریال وام دانشجوئی از ابتدای سال به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

محتوای مرتبط