اخبار > از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


ارتقاء علمی 31 نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

     از ابتدای سال 1397 تاکنون  31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه  یافته اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر 22 نفر از همکاران با مرتبه "استادی" در جمع اعضاء هیات علمی دانشگاه حضور دارند که این موضوع یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی زاهدان محسوب می شود.

دکتر سید محمد هاشمی شهری با اشاره به قابلیت های موجود در بدنه هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: توزیع مرتبه های علمی اعضاء محترم هیئت علمی در 3 رده استادی، دانشیاری و استادیاری نشان دهنده توانمندی ها و قابلیت های آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه می باشد و به طور غیر مستقیم بر کیفیّت و کمّیت ارائه خدمات بهداشت و درمان به مردم نیز تاثیر دارد.

وی با تقدیر از برنامه ریزی مدوّن و تلاش های مستمر دبیر، اعضاء هیات ممیزه و کارشناس این هیئت گفت: خوشبختانه با فعالیت هدفمند و همکاری نزدیک واحدهای مرتبط با ارتقاء اعضاء هیات علمی از سطح دانشکده ها تا حوزه معاونت آموزشی و کمیسیون های تخصصی، روند بررسی پرونده ها و برگزاری جلسات هیات ممیزه تسریع شده است و در حال حاضر پرونده ای از متقاضیان ارتقاء در دست بررسی قرار ندارد.


دکتر محمد هاشمی، استاد تمام و عضو هیات علمی گروه بیوشیمی که مسئولیت دبیری هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را بر عهده دارند نیز در این خصوص گفت: دربیست ویکمین جلسه هیات ممیزه دانشگاه که در تاریخ 22/4/1398 برگزار شد پرونده های  علمی و مستندات ارتقاء 7 نفراز همکاران استادیار  و دانشیار   و4 نفر از همکاران مربی بررسی شد و با ارتقاء رتبه علمی این عزیزان موافقت بعمل آمد. وی افزود: خوشبختانه هیچگونه تنگ نظری و ایجاد محدودیت های غیر ضروری و خارج از ضوابط قانونی  برای ارتقاء همکاران هیات علمی وجود ندارد و  شرایط مناسبی برای بررسی پرونده همکاران فراهم می باشد.


خانم فرحنازمیر، کارشناس هیات ممیزه دانشگاه نیز در این خصوص گفت: در سال 1397 پس از بررسی های کارشناسی ، پرونده های علمی ارائه شده درکمیسیون های تخصصی هیات ممیزه علوم پایه وبالینی   مطرح وبررسی گردید و2 نفر از همکاران عضو هیات علمی به رتبه استادی، 10 نفر به رتبه دانشیاری و 8 نفر به رتبه استادیای ارتقاء پیدا کرده اند. وی افزود: در سال 1398 تاکنون  تعداد 7 کمیسیون تخصصی هیات ممیزه شامل 2 کمیسیون پزشکی بالینی و5 کمیسیون علوم پایه پزشکی تشکیل شده  و نتایج  جهت رای گیری و تایید نهایی به هیات ممیزه دانشگاه ارجاع گردیده است.  وی افزود: در جلسه  اخیر هیات ممیزه دانشگاه تعداد 3 نفر از همکاران به مرتبه استادی، 4 نفر به نرتبه دانشیاری و 4 نفر به مرتبه استادیاری ارتقاء یافته اند.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 


٢٢٩٦٦ - 1398/04/26

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

هر 8 نفر از مبتلایان به مالاریا در سیب وسوران حاملان سوخت بودند که در خاک پاکستان تردد می کردند...استمرار آموزش به حاملان سوخت در روستای رحمت آباد سیب وسوران
کشف و ضبط محموله بزرگ داروی کمیاب در زاهدان
اهداء یک دستگاه کف شور ماشینی به بیمارستان چشم پزشکی الزهرا (س) زاهدان توسط خیر ارجمند، حاج ابوطالب سلیمانی فر
برگزاری مراسم تکریم و معارفه ریاست بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان
ارائه خدمات سلامت به 346 معتاد تزریقی مواد مخدر در مراکز کاهش آسیب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
پیشرفت فیزیکی بیمارستان 320 تختخوابی زاهدان به 94 درصد رسیده است
استمرار پرونده الکترونیک سلامت ونظام ارجاع موجب کاهش هزینه های سلامت خواهد شد.
معیار سنجش وارزیابی خدمات، صیانت از حقوق شهروندی است.
انتصاب سرپرست بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) زاهدان
تقدیر هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زابل از حمایتهای رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به دلیل خدمات مطلوب به بیماران حاد و اورژانسی منطقه سیستان
فن بازار ملی سلامت بازوی توانمند توسعه فن آوری و تجاری سازی وزارت بهداشت است
با ارتقای کیفیت خدمات سطح اول در مراکز جامع سلامت، قطعا افراد کمتری روانه بیمارستانها خواهند شد.
ارج نهادن به خدمات همکاران ، وافزایش رضایتمندی مردم از رسالت های بازرسی وزارت بهداشت است.
فن بازار ملی سلامت اشتراک تجارب فن آورانه و نو را امکان پذیر می کند.
شناسایی بیش از 2 هزار کودک مبتلا به اضافه وزن و چاقی و ارائه مشاوره های تغذیه ای رایگان در راستای برنامه جامع پیشگیری، کنترل اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان (Iran Echo)
سیستان و بلوچستان میزبان پنجمین دوره فن بازار ملّی سلامت خواهد بود
تقدیر فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه از رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
راه اندازی دفتر نوآوری و انتقال فن آوری در دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از ثمرات برگزاری فن بازار ملّی سلامت است
اعلام آمادگی توسعه همکاری حوزه مشارکتهای اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان
انجام زایمان طبیعی بدون درد گامی مهم در حفظ سلامتی مادر ونوزاد

محتوای مرتبط