اخبار > سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


                                                                             خبـــر

                سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم


سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی که باشند در خدمت آرمان های مردمی انقلاب اسلامی هستند و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم.
به گزارش روابط عمومی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در دیدار با سردار فرماندهی قرارگاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت خدمات صادقانه ای که در دفاع از کشور وصیانت از مرزهای جغرافیائی و عقیدتی جمهوری اسلامی ایران داشته است در دل هر ایرانی جای دارد.
وی با تبریک مجدد روز پاسدار به تمام فرماندهان، کارکنان و سربازان این نیروی مردمی و انقلابی گفت: همه ما شاهد حضور گسترده این نهاد انقلابی در سایر صحنه های خدمت رسانی به مردم هم هستیم و امسال روز پاسدار را در حالی پشت سر گذاشتیم که برادران ما در این نیروی انقلابی و مردمی با تمام توان و با اخلاص کامل، دوشادوش نیروهای مردمی و پیشاپیش نیروهای امدادی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز سیل زده بودند و هستند.
دکتر هاشمی شهری افزود: خوشبختانه همانگونه که انتظار می رفت حرکت مذبوحانه استکبار جهانی با واکنش یک صدا و وحدت آفرین تمامی جریان های سیاسی و خط و خطوط فکری در داخل و خارج کشور همراه بود و این واقعیت نشان می دهد که سپاه پاسداران و عملکرد درخشان آن، همواره مورد تائید همه ایرانیان بوده و خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همکاری های ارزنده این نیرو در ارائه خدمات به هموطنان عزیز سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای نظامی و انتظامی به اعتبار نقش و عملکردی که در تامین امنیت دارند بستر فعالیت های خدماتی و از جمله خدمات بهداشت و درمان را برای هموطنان عزیز ما فراهم کرده اند تا همکاران ما بتوانند در اقصی نقاط استان به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و نجیب و مظلوم ساکن در این منطقه بپردازند. به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نقش نیروهای انتظامی و نظامی در توسعه استان صرفا به تامین امنیت خلاصه نمی شود و این عزیزان در مقاطع زمانی خاصّ با مشارکت در احداث و راه اندازی بیمارستان های صحرائی به شکل مستقیم به ارائه خدمات مورد نیاز هم استانی های بزرگوارمان می پردازند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح دستاوردها و توفیقات نظام سلامت در توسعه زیر ساخت های بهداشت و درمان در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: همانگونه که بارها عنوان شده است هیچ یک از این زیرساخت ها بدون برخورداری از مشارکت و همکاری مردم و اعمال مدیریت صحیح و علمی تاثیر چندانی در ارتقاء سلامت و تامین رضایتمندی مردم نخواهد داشت.
دکتر هاشمی شهری در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به اعلام آمادگی سردار مارانی در زمینه مشارکت در ساخت ابنیه فنی و زیر ساخت های بهداشت و درمان گفت: در ماه های پایانی سال پیش شاهد کلنگ زنی 3 بیمارستان های 540 تختخوابی در نقاط مختلف استان بودیم که خوشبختانه بیمارستان های ایرانشهر و چابهار از ردیف های اعتباری ملی برخوردارند اما وضعیت بیمارستان زاهدان از لحاظ ردیف های اعتباری و پایدار بودن منابع با 2 بیمارستان دیگر متفاوت است. وی با استقبال از مشارکت و سرمایه گذاری سایر نهادها و از جمله قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در ساخت تمام و یا تعدادی از فازهای این بیمارستان گفت؛ خوشبختانه این قرار گاه با قدرت و جدّیت در ساخت بیمارستان چابهار ورود کرده است.

                 روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان


1398/01/24
٢١٥٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

آیین غبارروبی وعطر افشانی گلزار شهدا زاهدان
عضویت رییس و اعضاء هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پویش ملی بهار همدلی
اقدام انسان دوستانه جمعی از دانشجویان فعال و اعضاء تشکل های دانشگاهی در راه اندازی پویش بهار همدلی مقدمه مشارکت جمع کثیری از اعضاء هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان در امور خیریه و عام المنفعه خواهد شد.
برپایی نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد و کانون های خیریه فعال در عرصه سلامت به همت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دعوت از سهامداران تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه جهت حضور در نخستین مجمع عمومی این تعاونی با هدف انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسی
آغاز پویش ملی "نه به مواد مخدر با نه به مواد دخانی" استان سيستان و بلوچستان با همراهی داوطلبانه فروشندگان مواد غذایی
آغاز ثبت نام انتخابات اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
آغاز برنامه سلامت شغلی کارکنان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در چهارمین روز از هفته سلامت
افزوده شدن 110 هزار متر مربع به مجموع فضاهای بهداشتی، درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با تکمیل پروژه های در دست اجرا
افتتاح همزمان 19 کانون سلامت محله در شهرستان خاش در سومین روز از هفته سلامت
رقابت 203 دانشجو در سه شهر زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در قالب المپیاد سلامت دانشجوئی
اتمام عملیات ساختمانی پایگاه اورژانس کوله سنگی زاهدان
راه اندازی کلینیک های سیار مشاوره و اطلاع رسانی HIV در دانشگاه سیستان و بلوچستان
جامعه و آینده سالم، مستلزم سرمایه گذاری سلامت دانش آموزان
استفاده 20هزار نفر از خدمات کلینیک دیابت بیمارستان بوعلی زاهدان در سالی که گذشت
قابل توجه متقاضیان آزمون المپیاد سلامت
عیادت از بیماران بستری در بیمارستان
آغاز طرح مداخله ای بهداشت حرفه ای و سلامت محیط کار اولین برنامه رسمی هفته سلامت سال 1398 در زاهدان
آموزش، زیربنای همه تحولات اجتماعی است
شرکت های تعاونی مسکن و مصرف کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ساماندهی می شود

محتوای مرتبط