اخبار > سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


                                                                             خبـــر

                سپاه پاسداران در دل مردم ایران جای دارد و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم


سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی که باشند در خدمت آرمان های مردمی انقلاب اسلامی هستند و همه ما افتخار می کنیم که پاسدار انقلاب هستیم.
به گزارش روابط عمومی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در دیدار با سردار فرماندهی قرارگاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت خدمات صادقانه ای که در دفاع از کشور وصیانت از مرزهای جغرافیائی و عقیدتی جمهوری اسلامی ایران داشته است در دل هر ایرانی جای دارد.
وی با تبریک مجدد روز پاسدار به تمام فرماندهان، کارکنان و سربازان این نیروی مردمی و انقلابی گفت: همه ما شاهد حضور گسترده این نهاد انقلابی در سایر صحنه های خدمت رسانی به مردم هم هستیم و امسال روز پاسدار را در حالی پشت سر گذاشتیم که برادران ما در این نیروی انقلابی و مردمی با تمام توان و با اخلاص کامل، دوشادوش نیروهای مردمی و پیشاپیش نیروهای امدادی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز سیل زده بودند و هستند.
دکتر هاشمی شهری افزود: خوشبختانه همانگونه که انتظار می رفت حرکت مذبوحانه استکبار جهانی با واکنش یک صدا و وحدت آفرین تمامی جریان های سیاسی و خط و خطوط فکری در داخل و خارج کشور همراه بود و این واقعیت نشان می دهد که سپاه پاسداران و عملکرد درخشان آن، همواره مورد تائید همه ایرانیان بوده و خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همکاری های ارزنده این نیرو در ارائه خدمات به هموطنان عزیز سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای نظامی و انتظامی به اعتبار نقش و عملکردی که در تامین امنیت دارند بستر فعالیت های خدماتی و از جمله خدمات بهداشت و درمان را برای هموطنان عزیز ما فراهم کرده اند تا همکاران ما بتوانند در اقصی نقاط استان به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و نجیب و مظلوم ساکن در این منطقه بپردازند. به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نقش نیروهای انتظامی و نظامی در توسعه استان صرفا به تامین امنیت خلاصه نمی شود و این عزیزان در مقاطع زمانی خاصّ با مشارکت در احداث و راه اندازی بیمارستان های صحرائی به شکل مستقیم به ارائه خدمات مورد نیاز هم استانی های بزرگوارمان می پردازند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح دستاوردها و توفیقات نظام سلامت در توسعه زیر ساخت های بهداشت و درمان در سیستان و بلوچستان پرداخت و گفت: همانگونه که بارها عنوان شده است هیچ یک از این زیرساخت ها بدون برخورداری از مشارکت و همکاری مردم و اعمال مدیریت صحیح و علمی تاثیر چندانی در ارتقاء سلامت و تامین رضایتمندی مردم نخواهد داشت.
دکتر هاشمی شهری در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به اعلام آمادگی سردار مارانی در زمینه مشارکت در ساخت ابنیه فنی و زیر ساخت های بهداشت و درمان گفت: در ماه های پایانی سال پیش شاهد کلنگ زنی 3 بیمارستان های 540 تختخوابی در نقاط مختلف استان بودیم که خوشبختانه بیمارستان های ایرانشهر و چابهار از ردیف های اعتباری ملی برخوردارند اما وضعیت بیمارستان زاهدان از لحاظ ردیف های اعتباری و پایدار بودن منابع با 2 بیمارستان دیگر متفاوت است. وی با استقبال از مشارکت و سرمایه گذاری سایر نهادها و از جمله قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در ساخت تمام و یا تعدادی از فازهای این بیمارستان گفت؛ خوشبختانه این قرار گاه با قدرت و جدّیت در ساخت بیمارستان چابهار ورود کرده است.

                 روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان


٢١٥٣٤ - 1398/01/24

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
چلیر و سامانه های سرمایش بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) با تمام ظرفیت در حال فعالیت است
تقدیر از خیّرین سلامت که در فرایند بیماریابی و غربالگری بیماران مبتلا به ناشنوائی و کم شنوائی مشارکت داشتند
سلامت موضوعی چند بعدی است و فقط در ارتباط با جسم معنی پیدا نمی کند
معرفی ایده های خلاقانه و محصلات کاربردی برای رفع مشکلات بیمارستان ها و مراکز درمانی در رقابت علمی "فن بازار" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
سیر ارائه خدمات ادغام یافته بهداشت ودرمان در کوتاهترین زمان، با حضور تیم های سلامت و اورژانس115 در پایگاه سلامت دانش دانشگاه سیستان و بلوچستان
از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.
حرکت در مسیر هدفمند آبشار مراقبتهای سلامت، زمینه ساز تسریع در دستیابی به آرمانهای نظام سلامت
اطلاعیه برگزاری تور بوم گردی کرمان
برگزاری آزمون های توجیهی بدو خدمت با هدف ارتقای دانش و مهارت کارکنان تازه استخدام
تغییری مختصر در سبک والگوهای تغذیه ای مردم با کاهش 16 درصدی شاخص کم خونی
استانداردشدن تشکیلات تفصیلی واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تکنیک های آموزشی کارشناسان تغذیه با زبان های اصیل سیستانی و بلوچی الگوی کشوری است.
یک گام تا اخذ موافقت نهایی پذیرش دستیار تخصصی در پنج رشته تخصصی جدید در دانشکده دندانپزشکی زاهدان
افزایش دو برابری میزان تحقق برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سال گذشته
ارتقاء مرتبه علمی یازده نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
کمک واحدهای صنفی به سلامت جوانان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با پیوستن به پویش نم نم
اوج مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی را در اجرای طرح ملی کنترل فشار خون تجربه کردیم
پیام قدردانی رئیس سازمان نظام پرستاری زاهدان و توابع از حضور پر شور کادر پرستاری در پنجمین دوره انتخابات
انتصاب جناب آقای دکتر شاهپور رحمانی به عنوان مشاور فن آوری اطلاعات و IT

محتوای مرتبط