اخبار > حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


مراسم تجلیل ازداوطلبین سلامت خاش با حضور امام جمعه خاش،معاون فنی مرکز بهداشت استان وجمعی از مدیران داوطلبان سلامت برگزار شد.

 مولوی حافظ شهنوازی امام جمعه خاش با اشاره به حفظ و ارتقای وحدت و همبستگی مسلمانان گفت: حضور فرزندانم بعنوان داوطلبین سلامت در حوزه سلامت شهرستان خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است، چرا که در این بین شیعه و سنی در کنار هم و به دور از مسایل مادی به ارائه خدمت به مردم می پردازند.

داوطلبان سلامت بدون هیچگونه چشم داشت مادی و صرفا بخاطر ارزش معنوی با خدمت به مردم شریف شهرستان در تمامی برنامه های حوزه سلامت مشغول فعالیت هستند.

وی گفت: این عزیزان دارای شاخص های برجسته از دیدگاه دینی و مذهبی، فرهنگی و اجتماعی هستند، چرا که با ایمان و اعتقادی قوی و با تکیه به دین مبین اسلام و با در نظر گرفتن حس انسان دوستی در اجتماع حضور یافته و نسبت به مسائل حوزه سلامت مردم بی تفاوت نبوده و به هموطنان عزیز خدمت ارائه می نمایند.

دکتر شیخ زاده معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز که در این همایش حضور داشت: ضمن تقدیر از فعالیتهای داوطلبانه و چشمگیر داوطلبان سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها به خدمات ارزنده انان اشاره نموده و تصریح کرد: این عزیزان از بین مردم بصورت داوطلبانه بعنوان سربازان گمنام عرصه سلامت ارائه خدمت می کنند و ضمن معرفی خدمات قابل ارائه در مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاهها و خانه های بهداشت به مردم، آموزش های خود مراقبتی و دعوت از انان برای مراجعه به مراکزتحت پوشش دانشگاه جهت دریافت مراقبت های لازم بر اساس طرح تحول نظام سلامت را به اجرا می رسانند.

معاون فنی مرکز بهداشت استان ادامه داد: خدا را شاکریم که در طرح تحول نظام سلامت سیاستگزاران عرصه سلامت در جهت مرتفع نمودن تک تک نیازهای جامعه چاره اندیشی کردند. و این طرح، بسترشایسته ای برای ارائه خدمت از جانب تیم های بهداشت ودرمان به مردم شریف فراهم نمود.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش نیز در همایش گرامیداشت روز داوطلب ضمن تقدیر از این عزیزان که الهام بخش نظام سلامت هستند افزود: 28سال از اجرای برنامه داوطلبین می گذرد و اینک ما در جایگاه بسیار خوبی در خصوص جذب داوطلب سلامت البته با استقبال داوطلبانه مردم قرار داریم چرا که به فضل الهی توانستیم به  تعداد 727 داوطلب سلامت، 373همیار واکسن دختر و پسر و نیز پوشش صد در صدی ادارات شهرستان در جذب داوطلبین متخصص با تعداد52نفر برسیم که این موفقیت بزرگی است و این افراد ما را در ارتقای شاخص های بهداشت و درمان بیش از پیش همراهی خواهند نمود.


 

                     روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 


1397/09/24
٢٠١٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

مراجعه 397 بیمار نیازمند به دریافت خدمات اورژانسی چشم پزشکی به بیمارستان فوق تخصصی الزهرا(س) زاهدان در تعطیلات نوروز
انگیزه خدمتی و اطلاعات علمی تکنسین مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان دو نقطه قوت این مرکز در خدمات رسانی به بیماران
آمادگی کامل بیمارستان ها، مراکز درمانی، تیم های واکنش سریع و ستاد مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای مقابله با هرگونه حادثه غیر مترقبه احتمالی
توصیه اکید پزشکان بر خودداری از پرخوری در میهمانی ها
تکریم ارباب رجوع و روند ارائه خدمات در نظام سلامت موضوع بازدید نماینده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه های علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان
درمان 390 نفر در اورژانس شبانه روزی دندانپزشکی زاهدان در تعطیلات نوروز
سفر به سایر استان ها برای درمان بیماری هایی که امکان درمان آن در استان وجود دارد اسراف و هدر دادن منابع مالی است
حضور نمایندگان سازمان اورژانس کشور و جمعی از کارکنان مرکز اورژانس زاهدان در منزل شهید"عبدالهادی شهدادزهی"
فعالیت تمام کلینیک های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی در روزهای غیر تعطیل نوروزی
مدیریت زمان در درمان پیش بیمارستانی و آغاز درمان از بالین با افزوده شدن تجهیزات موقعیت یاب اتوماسیون عملیاتی اورژانس به تجهیزات اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجام نظارت های بهداشتی توسط مهندسین بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با استفاده از دستگاه های قابل حمل نمونه برداری از مواد خوراکی و آشامیدنی
خدمات دهی به 10 بیمار قلبی در ایستگاه های سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در یک هفته گذشته
ادامه بازسازی بخش اورژانس بیمارستان علی اصغر (ع) زاهدان در تعطیلات نوروز
بهره برداری از سامانه پایش مراقبت های درمانی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان در هفته سلامت امسال
تجدید میثاق اعضای ستاد سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با مقام شامخ شهدا
پیام تسلیت رییس دانشگاه در پی حمله ناجوانمردانه افراد ناشناس به تکنسین خدوم اورژانس 115 خاش
بازرسی از 4 هزار و 295 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط اکیپ های بازرسی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
فعالیت بیش از 40 درصد داروخانه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در ایام تعطیلات نوروزی
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی

محتوای مرتبط