اخبار > حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


مراسم تجلیل ازداوطلبین سلامت خاش با حضور امام جمعه خاش،معاون فنی مرکز بهداشت استان وجمعی از مدیران داوطلبان سلامت برگزار شد.

 مولوی حافظ شهنوازی امام جمعه خاش با اشاره به حفظ و ارتقای وحدت و همبستگی مسلمانان گفت: حضور فرزندانم بعنوان داوطلبین سلامت در حوزه سلامت شهرستان خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است، چرا که در این بین شیعه و سنی در کنار هم و به دور از مسایل مادی به ارائه خدمت به مردم می پردازند.

داوطلبان سلامت بدون هیچگونه چشم داشت مادی و صرفا بخاطر ارزش معنوی با خدمت به مردم شریف شهرستان در تمامی برنامه های حوزه سلامت مشغول فعالیت هستند.

وی گفت: این عزیزان دارای شاخص های برجسته از دیدگاه دینی و مذهبی، فرهنگی و اجتماعی هستند، چرا که با ایمان و اعتقادی قوی و با تکیه به دین مبین اسلام و با در نظر گرفتن حس انسان دوستی در اجتماع حضور یافته و نسبت به مسائل حوزه سلامت مردم بی تفاوت نبوده و به هموطنان عزیز خدمت ارائه می نمایند.

دکتر شیخ زاده معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز که در این همایش حضور داشت: ضمن تقدیر از فعالیتهای داوطلبانه و چشمگیر داوطلبان سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاهها به خدمات ارزنده انان اشاره نموده و تصریح کرد: این عزیزان از بین مردم بصورت داوطلبانه بعنوان سربازان گمنام عرصه سلامت ارائه خدمت می کنند و ضمن معرفی خدمات قابل ارائه در مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاهها و خانه های بهداشت به مردم، آموزش های خود مراقبتی و دعوت از انان برای مراجعه به مراکزتحت پوشش دانشگاه جهت دریافت مراقبت های لازم بر اساس طرح تحول نظام سلامت را به اجرا می رسانند.

معاون فنی مرکز بهداشت استان ادامه داد: خدا را شاکریم که در طرح تحول نظام سلامت سیاستگزاران عرصه سلامت در جهت مرتفع نمودن تک تک نیازهای جامعه چاره اندیشی کردند. و این طرح، بسترشایسته ای برای ارائه خدمت از جانب تیم های بهداشت ودرمان به مردم شریف فراهم نمود.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش نیز در همایش گرامیداشت روز داوطلب ضمن تقدیر از این عزیزان که الهام بخش نظام سلامت هستند افزود: 28سال از اجرای برنامه داوطلبین می گذرد و اینک ما در جایگاه بسیار خوبی در خصوص جذب داوطلب سلامت البته با استقبال داوطلبانه مردم قرار داریم چرا که به فضل الهی توانستیم به  تعداد 727 داوطلب سلامت، 373همیار واکسن دختر و پسر و نیز پوشش صد در صدی ادارات شهرستان در جذب داوطلبین متخصص با تعداد52نفر برسیم که این موفقیت بزرگی است و این افراد ما را در ارتقای شاخص های بهداشت و درمان بیش از پیش همراهی خواهند نمود.


 

                     روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 


٢٠١٨٩ - 1397/09/24

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
چلیر و سامانه های سرمایش بیمارستان علی ابن ابی طالب (ع) با تمام ظرفیت در حال فعالیت است
تقدیر از خیّرین سلامت که در فرایند بیماریابی و غربالگری بیماران مبتلا به ناشنوائی و کم شنوائی مشارکت داشتند
سلامت موضوعی چند بعدی است و فقط در ارتباط با جسم معنی پیدا نمی کند
معرفی ایده های خلاقانه و محصلات کاربردی برای رفع مشکلات بیمارستان ها و مراکز درمانی در رقابت علمی "فن بازار" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
سیر ارائه خدمات ادغام یافته بهداشت ودرمان در کوتاهترین زمان، با حضور تیم های سلامت و اورژانس115 در پایگاه سلامت دانش دانشگاه سیستان و بلوچستان
از ابتدای سال 1397 تاکنون 31 نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه به رتبه های استادیاری، دانشیاری واستادی ارتقاء مرتبه یافته اند.
حرکت در مسیر هدفمند آبشار مراقبتهای سلامت، زمینه ساز تسریع در دستیابی به آرمانهای نظام سلامت
اطلاعیه برگزاری تور بوم گردی کرمان
برگزاری آزمون های توجیهی بدو خدمت با هدف ارتقای دانش و مهارت کارکنان تازه استخدام
تغییری مختصر در سبک والگوهای تغذیه ای مردم با کاهش 16 درصدی شاخص کم خونی
استانداردشدن تشکیلات تفصیلی واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تکنیک های آموزشی کارشناسان تغذیه با زبان های اصیل سیستانی و بلوچی الگوی کشوری است.
یک گام تا اخذ موافقت نهایی پذیرش دستیار تخصصی در پنج رشته تخصصی جدید در دانشکده دندانپزشکی زاهدان
افزایش دو برابری میزان تحقق برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سال گذشته
ارتقاء مرتبه علمی یازده نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
کمک واحدهای صنفی به سلامت جوانان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با پیوستن به پویش نم نم
اوج مشارکت مردمی و هماهنگی بین بخشی را در اجرای طرح ملی کنترل فشار خون تجربه کردیم
پیام قدردانی رئیس سازمان نظام پرستاری زاهدان و توابع از حضور پر شور کادر پرستاری در پنجمین دوره انتخابات
انتصاب جناب آقای دکتر شاهپور رحمانی به عنوان مشاور فن آوری اطلاعات و IT

محتوای مرتبط