اخبار > پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت روز دانشجو

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت روز دانشجو


به گزارش روابط عمومی - متن پیام بدین شرح است


بسمه تعالی

در حیات پر نشیب و فراز سرزمین کهن ایران همواره انسان های آزاده ای بوده اند که با بهره گیری از فطرت پاک انسانی، انگیزه های والای دینی و شور میهن دوستی در مسیر مبارزه با استبداد و در مسیر کسب استقلال گام برداشته و در این راه از نثار و ایثار جان خویش نیز کوتاهی نکرده اند. در این کهکشان افتخارات، نام دانشجویان مسلمان و شجاعی می درخشد که اعتراض سرخشان را به حضور نماد استکبار و تفرعن، یعنی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کردند و با خونشان زمین دانشگاه را سیراب نمودند.
و اینک ما در ادامه همان گفتمان که به زدودن ننگ شاهنشاهی خانوادگی از کشورمان منجر شد، در مسیر حفظ استقلال و آزادگی این ملّت گام بر می داریم و سالروز شروع این حرکت شجاعانه و تاریخ ساز در دانشگاه را به عنوان روز دانشجو ارج می نهیم و بزرگ می شماریم؛ چرا که روز دانشجو هیچ گاه به پایان نمی رسد و این قشر مهم و تاثیرگذار، در هر زمان و عرصه ای به عنوان منشاء و محور تحول، بالندگی و توسعه باقی می ماند.
خوشبختانه دانشجویان امروز ما نیز به عنوان گروه مرجع اجتماعی و آینده سازان میهن اسلامی از ظرفیت های بی پایانی برای استمرار پیروزمندانه این حرکت برخوردارند و به تعبیر مقام معظم رهبری یکی از اقشار فاخر و با ارزشی هستند که مظهر شهامت و سرعت عملِ ملت ایران محسوب می شوند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شجاعت همه شهیدان و ایثارگران دانشجو، این روز را گرامی می دارم و از فرزندان عزیزم در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می خواهم تا با تکیه بر صفا، معنویت، نورانیّت و پاکی جوانانی، دامنه و عمق تحلیل های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خود را بالا ببرند و با کسب مهارت های روزآمد، آغازگر مداخلات موثر اجتماعی باشند و همچنان با گام هائی استوار در مسیر تحصیل، تهذیب و ورزش حرکت کنند.


دکتر سید محمد هاشمی شهری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان1397/09/15
٢٠٠٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

اسامی پژوهشگران منتخب و برگزیده گان دانشگاه
معاون بهداشتی دانشگاه در میرجاوه عنوان کرد: ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت، بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان دانشگاه / تورهای گردشگری و تفریحی کیش و قشم
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه
پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته پژوهش،
به صدا در آمدن زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه نرجس زاهدان
پیام تسلیت و ابراز همدردی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاش، در پی درگذشت مرحوم دارایی خبرنگار واحد مرکزی خبر شهرستان خاش
تیم بدمینتون بانوان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون منتخب کارکنان دولت
طرح عاری از پوسیدگی دندان برای 16 هزار دانش آموز پایه ششم ابتدائی در مراکز خدمات جامع سلامت ...والدین محترم در اجرای طرح همکاری نمایند.
حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
عارضه نخاعی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حاصل بی احتیاطی در رانندگی
نقش موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تولید علم کشور با تولید 400 مقاله در سال 97 ودرخشش 10 نفر از اساتید دانشگاه در ردیف پژوهشگران برترکشور
مرکز مطالعه سلامت(کوهورت) زاهدان سند توانمندی های پژوهشی و محققان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
گردهمایی برای پیشگیری از HIV ومشارکت داوطلبانه سلامت
بیانیه 9797
حضور پرشور و بی سابقه دانشجویان در برنامه های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
فراخوان پذیرش فراگیر بهورزی
قابل توجه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه /برنامه ورزشی آمادگی جسمانی, دفاع شخصی, حرکات اصلاحی
اجرایی شدن برنامه واکسیناسیون هپاتیت B در زندانهای زاهدان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان/آغاز فعالیت رسمی هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای دانشگاه

محتوای مرتبط