اخبار > هشدار فوری و جدّی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان
هشدار فوری و جدّی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان


 هموطنان عزیز در زمان انجام کار خیر و اعطای کمک های مالی حتما به شناخته شده بودن و معتبر بودن منبع دریافت کمک توجه کنند.

 خیریه های شناخته شده و داری مجوز، سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت و مجمع خیرین سلامت قابل اعتماد ترین نهادها برای دریافت کمک های مردمی هستند.

برخی از افراد سودجو با سوء استفاده از احساسات و عواطف پاک هموطنان، از شیوه های جدیدی برای کلاه برداری و اخاذی استفاده می کنند و بدون تردید هوشیاری هموطنان عزیز این افراد را در دستیابی به اهداف سوءشان ناکام خواهد گذاشت.

به مثال زیر توجه فرمائید:


 از ساعاتی قبل پیامی در فضای مجازی منتشر شده است که با یک متن احساسی و با استفاده از تصویر کودکی که بر روی تخت بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) زاهدان خوابیده است از هموطنان درخواست کمک مالی کرده است.
نویسنده این متن ضمن اعلام شماره کارت بانکی برای دریافت کمک های هموطنان و به بهانه نوسانات ارزی ادعای دروغی را مبنی بر ناتوانی خانواده بیمار در تامین هزینه درمانی مطرح نموده است.
این در حالی است که دکتر محمد کاظم مومنی، رییس بیمارستان مزبوربا ردّ ادعای مطرح شده اعلام کرد: این بیمار در سال گذشته و در قالب همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با یک موسسه خیریه در بیمارستان بستری شده و پس از انجام عمل جراحی و دریافت خدمات درمانی مرخص شده است.

 روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن هشدار به هموطنان خیر خواه و نیک اندیش در زمینه اعطای کمک های مالی به منابع شناخته شده، معتبر و دارای مجوز، مجددا اعلام می نماید که پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه درمان بیماران سرطانی و صعب العلاج بستری در بیمارستان های دولتی تحت پوشش های گسترده مالی و بیمه ای قرار دارد. بر این اساس خیرینی که قصد ارایه کمک به بیماران نیازمند دارند، تامین هزینه های جانبی بیماری همچون هزینه های رفت و آمد، اسکان و تغذیه بیماران نیازمند را مدّ نظر قرار دهند.
 شایان ذکر است بر اساس بررسی های صورت گرفته در همین مدت کوتاه مبلغ قابل توجهی به حساب مزبور واریز شده است و پی گیری های حقوقی در زمینه شناسایی عامل این اقدام شروع شده است."روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان "1397/06/25
١٩٢٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

در حال حاضر وظیفه اصلی کادر درمان استمرار مراقبت های درمانی فعلی است
پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پی درگذشت جانسوز مرحوم ندا خسروپرست، یکی ازمصدومین سانحه آتش سوزی در پیش دبستانی زاهدان
مصدومین به بخش مراقبتهای ویژه سوختگی منتقل شده اندو بالاترین استانداردهای درمانی با حضور پزشکان متخصص وفوق تخصص به این عزیزان ارائه می گردد.
۳نفر بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن در سوران جان خود را از دست دادند
در سانحه آتش سوزی پیش دبستانی در زاهدان:
اسامی پژوهشگران منتخب و برگزیده گان دانشگاه
معاون بهداشتی دانشگاه در میرجاوه عنوان کرد: ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت، بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان دانشگاه / تورهای گردشگری و تفریحی کیش و قشم
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه
پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته پژوهش،
به صدا در آمدن زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه نرجس زاهدان
پیام تسلیت و ابراز همدردی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاش، در پی درگذشت مرحوم دارایی خبرنگار واحد مرکزی خبر شهرستان خاش
تیم بدمینتون بانوان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون منتخب کارکنان دولت
طرح عاری از پوسیدگی دندان برای 16 هزار دانش آموز پایه ششم ابتدائی در مراکز خدمات جامع سلامت ...والدین محترم در اجرای طرح همکاری نمایند.
حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
عارضه نخاعی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حاصل بی احتیاطی در رانندگی
نقش موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تولید علم کشور با تولید 400 مقاله در سال 97 ودرخشش 10 نفر از اساتید دانشگاه در ردیف پژوهشگران برترکشور
مرکز مطالعه سلامت(کوهورت) زاهدان سند توانمندی های پژوهشی و محققان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
گردهمایی برای پیشگیری از HIV ومشارکت داوطلبانه سلامت
بیانیه 9797

محتوای مرتبط