اخبار > سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد هم پیمان با هم برای کاهش آلام بیماران نیازمند و ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان


 

خبـــــر

 

سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد هم پیمان با هم برای کاهش آلام بیماران نیازمند و ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی

 

در نخستین همایش مجمع خیرین سلامت  استان، سیستان و بلوچستانی های مقیم مشهد برای کاهش آام بیماران نیازمند و  ارتقاء زیرساختهای بهداشتی و درمانی استان هم پیمان می شوند.

به گزارش روابط عمومی- آقای محمود طاهری مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان سیتان وبلوچستان گفت: نخستین مجمع خیرین سلامت استان سیستان و بلوچستان فردا شنبه 20 مرداد ماه  در مشهد مقدس برگزار می شود که بیش از هزار نفر از هم استانی های مقیم استان خراسان رضوی به این مجمع دعوت شده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم استانی های ساکن مشهد استقبال قابل توجهی از برگزاری این مجمع داشتند بعنوان مثال تمام هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب و اسکان میهمانان این مجمع و هزینه های مربوط به برگزاری همایش توسط یکی از هم استانی های سیستانی که صاحب کارخانه های تولیدی در این استان است تقبل شد.

وی با بیان اینکه مشارکت هم استانی ها تا پیش از برگزاری مجمع به صورت رسمی، غیر قابل توصیف بوده است تصریح کرد:هم استانی هایمان مبلغ قابل ملاحظه ای را برای تامین و ارتقاء زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در استان تقبل کرده اند و قرار است فردا به صورت رسمی اعلام شود.

وی تاکید کرد: با وجود تمام تلاش های دولت و علیرغم ارتقاء قابل توجه زیر ساخت ها نسبت به سال های قبل، نیاز به مشارکت همگانی و اجتماعی برای ارتقاء زیرساختی، تجهیزاتی حوزه سلامت دراستان به شدت احساس می شود.

وی با اشاره به اینکه از یکماه قبل برنامه ریزی برای تشکیل گردهمایی بزرگ سیستانی ها و بلوچستانی های مقیم مشهد، انجام شد اذعان داشت : حدود 70 نفر از بزرگان و سران طوایف و افراد صاحب منصب هم استانی در مشهد دعوت به همکاری شده و از آنان برای جذب تعداد بیشتری از افراد به صورت خیر سامت دعوت شد و خوشبختانه با همراهی و همیاری تمام این افراد، این گردهمایی انجام خواهد شد.

وی همچنین گفت: علاوه بر برگزاری این مجمع در مشهد، برنامه ریزی لازم برای برگزاری گردهمایی های مشابهی در تهران و گرگان انجام شده است که به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

 

 

 


1397/05/19
١٨٩٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

در حال حاضر وظیفه اصلی کادر درمان استمرار مراقبت های درمانی فعلی است
پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پی درگذشت جانسوز مرحوم ندا خسروپرست، یکی ازمصدومین سانحه آتش سوزی در پیش دبستانی زاهدان
مصدومین به بخش مراقبتهای ویژه سوختگی منتقل شده اندو بالاترین استانداردهای درمانی با حضور پزشکان متخصص وفوق تخصص به این عزیزان ارائه می گردد.
۳نفر بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن در سوران جان خود را از دست دادند
در سانحه آتش سوزی پیش دبستانی در زاهدان:
اسامی پژوهشگران منتخب و برگزیده گان دانشگاه
معاون بهداشتی دانشگاه در میرجاوه عنوان کرد: ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت، بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان دانشگاه / تورهای گردشگری و تفریحی کیش و قشم
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه
پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته پژوهش،
به صدا در آمدن زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه نرجس زاهدان
پیام تسلیت و ابراز همدردی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاش، در پی درگذشت مرحوم دارایی خبرنگار واحد مرکزی خبر شهرستان خاش
تیم بدمینتون بانوان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون منتخب کارکنان دولت
طرح عاری از پوسیدگی دندان برای 16 هزار دانش آموز پایه ششم ابتدائی در مراکز خدمات جامع سلامت ...والدین محترم در اجرای طرح همکاری نمایند.
حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
عارضه نخاعی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حاصل بی احتیاطی در رانندگی
نقش موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تولید علم کشور با تولید 400 مقاله در سال 97 ودرخشش 10 نفر از اساتید دانشگاه در ردیف پژوهشگران برترکشور
مرکز مطالعه سلامت(کوهورت) زاهدان سند توانمندی های پژوهشی و محققان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
گردهمایی برای پیشگیری از HIV ومشارکت داوطلبانه سلامت
بیانیه 9797

محتوای مرتبط