اخبار > 72 تخت دیالیز در محدوده تحت پوش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده خدمات رسانی به بیماران هم استانی و میهمانان نوروزی

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان72 تخت دیالیز در محدوده تحت پوش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده خدمات رسانی به بیماران هم استانی و میهمانان نوروزی  


بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با تمام ظرفیت آماده خدمات دهی به بیماران نیازمند به دیالیز در تعطیلات نوروزی می باشند.

به گزارش روابط عمومی- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: نوبت دهی به بیماران ثابت بخش های دیالیز به صورت سه شیفته انجام می شود اما بیمارانی که از سایر استان ها به سیستان و بلوچستان سفر می کنند برای هماهنگی و گرفتن نوبت دیالیز باید با سرپرستاران بخش های دیالیز بیمارستان های تابعه هماهنگی لازم را انجام دهند.

به گفته دکتر خواجه شماره تلفن های مورد نیاز برای هماهنگی انجام دیالیز  به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است و بیماران دیالیز قبل از حرکت به سمت استان سیستان و بلوچستان و از طریق بیمارستان محل سکونت خود از برنامه دیالیز مطلع می شوند.

وی افزود؛ بیماران دیالیزی که بدون برنامه قبلی به عنوان میهمانان نوروزی به استان وارد می شوند هم می توانند از طریق شماره تلفن   33220425 -054  از روند دریافت خدمات دیالیز مطلع شوند.

به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  17 تخت در بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان، 17 تخت در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان، 10 تخت در بیمارستان امام خمینی (ره) خاش، 11 تخت در بیمارستان رازی سراوان و 17 تخت در بیمارستان امام علی (ع)  چابهار در طول تعطیلات، برای ارائه خدمت به مراجعان فعال است.

وی همچنین با اشاره به اینکه کلینیک ویژه های خارج بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این ایام تعطیل است افزود:  ویزیت سرپایی مانند قبل در بخش اورژانس بیمارستان ها انجام می شود و در مواردی که نیاز به حضور متخصص باشد متخصصین آنکال در تمام بخش های بیمارستان ها تعیین شده اند.

شایان ذکر است شماره تلفن ستاد نوروزی دانشگاه  33220425 -054 به صورت شبانه روزی، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخ به سوالات احتمالی شهروندان می باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان1396/12/21
١٧٦٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

اسامی پژوهشگران منتخب و برگزیده گان دانشگاه
معاون بهداشتی دانشگاه در میرجاوه عنوان کرد: ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت، بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان دانشگاه / تورهای گردشگری و تفریحی کیش و قشم
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه
پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته پژوهش،
به صدا در آمدن زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه نرجس زاهدان
پیام تسلیت و ابراز همدردی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاش، در پی درگذشت مرحوم دارایی خبرنگار واحد مرکزی خبر شهرستان خاش
تیم بدمینتون بانوان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون منتخب کارکنان دولت
طرح عاری از پوسیدگی دندان برای 16 هزار دانش آموز پایه ششم ابتدائی در مراکز خدمات جامع سلامت ...والدین محترم در اجرای طرح همکاری نمایند.
حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
عارضه نخاعی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حاصل بی احتیاطی در رانندگی
نقش موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تولید علم کشور با تولید 400 مقاله در سال 97 ودرخشش 10 نفر از اساتید دانشگاه در ردیف پژوهشگران برترکشور
مرکز مطالعه سلامت(کوهورت) زاهدان سند توانمندی های پژوهشی و محققان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
گردهمایی برای پیشگیری از HIV ومشارکت داوطلبانه سلامت
بیانیه 9797
حضور پرشور و بی سابقه دانشجویان در برنامه های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
فراخوان پذیرش فراگیر بهورزی
قابل توجه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه /برنامه ورزشی آمادگی جسمانی, دفاع شخصی, حرکات اصلاحی
اجرایی شدن برنامه واکسیناسیون هپاتیت B در زندانهای زاهدان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان/آغاز فعالیت رسمی هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای دانشگاه

محتوای مرتبط