دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان

اخبار > 72 تخت دیالیز در محدوده تحت پوش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده خدمات رسانی به بیماران هم استانی و میهمانان نوروزی

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمان72 تخت دیالیز در محدوده تحت پوش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده خدمات رسانی به بیماران هم استانی و میهمانان نوروزی  


بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با تمام ظرفیت آماده خدمات دهی به بیماران نیازمند به دیالیز در تعطیلات نوروزی می باشند.

به گزارش روابط عمومی- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: نوبت دهی به بیماران ثابت بخش های دیالیز به صورت سه شیفته انجام می شود اما بیمارانی که از سایر استان ها به سیستان و بلوچستان سفر می کنند برای هماهنگی و گرفتن نوبت دیالیز باید با سرپرستاران بخش های دیالیز بیمارستان های تابعه هماهنگی لازم را انجام دهند.

به گفته دکتر خواجه شماره تلفن های مورد نیاز برای هماهنگی انجام دیالیز  به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است و بیماران دیالیز قبل از حرکت به سمت استان سیستان و بلوچستان و از طریق بیمارستان محل سکونت خود از برنامه دیالیز مطلع می شوند.

وی افزود؛ بیماران دیالیزی که بدون برنامه قبلی به عنوان میهمانان نوروزی به استان وارد می شوند هم می توانند از طریق شماره تلفن   33220425 -054  از روند دریافت خدمات دیالیز مطلع شوند.

به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  17 تخت در بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان، 17 تخت در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان، 10 تخت در بیمارستان امام خمینی (ره) خاش، 11 تخت در بیمارستان رازی سراوان و 17 تخت در بیمارستان امام علی (ع)  چابهار در طول تعطیلات، برای ارائه خدمت به مراجعان فعال است.

وی همچنین با اشاره به اینکه کلینیک ویژه های خارج بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این ایام تعطیل است افزود:  ویزیت سرپایی مانند قبل در بخش اورژانس بیمارستان ها انجام می شود و در مواردی که نیاز به حضور متخصص باشد متخصصین آنکال در تمام بخش های بیمارستان ها تعیین شده اند.

شایان ذکر است شماره تلفن ستاد نوروزی دانشگاه  33220425 -054 به صورت شبانه روزی، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخ به سوالات احتمالی شهروندان می باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان1396/12/21
١٧٦٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار جدید

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نماد واقعی افتخار به گذشته و امید به آینده است
روز رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
بهره برداری اولیه از 2 بخش مراقبت های ویژه در زاهدان
معاون اجرایی مرکز بهداشت استان در مراسم معارفه سرپرست مرکز بهداشت میرجاوه؛ دسترسی آسانتر به خدمات سلامت محور اصلی فعالیت ها و برنامه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
حضور فعال تکنسین های اورژانس 115 در کنار نماز گزاران عید سعید فطر
پیام ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت "عید سعید فطر"
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام اول مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی استان
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ 96/10/1 دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بعنوان نماینده وزارت بهداشت ایران در دومین همایش جهانی کشورهای حذف مالاریا در کاستاریکا ...تشریح دستاوردها،روشهای بیماریابی ونظام مراقبت وطبقه بندی اپیدمیولوژیک مالاریا در مناطق مختلف ایران
انتصاب جناب آقای دکتر غلامرضا کمیلی به عنوان رئیس آزمایشگاه جامع تحقیقات و مجتمع مراکز تحقیقاتی دانشگاه
بازدید رئیس دانشگاه از مرکز خدمات جامع سلامت حضرت فاطمه زهرا (س)...بررسی ابتدایی وضعیت بیماران در کلینیکهای سطح یک ودرصورت نیاز ارجاع آنان به کلینیکهای سطح 2 لازمه استقرار نظام ارجاع ودستیابی به عدالت در سلامت
اجرای طرح های مداخله ای و پژوهش های کاربردی، مهمترین معیار دانشگاه برای انتخاب اساتید ممتاز
مسابقه تیراندازی در رشته های کمان، اهداف ثابت، پروازی
تمرکز تهیه و طبخ غذای مورد نیاز بیمارستان ها ارتقاء کیفیت و کاهش قیمت را به دنبال دارد
پرستاران در دشوارترین شرایط روحی و جسمی در کنار بیماران هستند
استقبال گسترده کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مسابقات ورزشی جام رمضان
قابل توجه کارکنان دیپلم به بالا (رسمی-پیمانی –قراردادی ) /شرکت در آزمونهای الکترونیکی
باز گشایی جکوزی و سونا بخار مجموعه ورزش های آبی شهید ویزش فرد
پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت انتخاب نماینده محترم مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به عنوان "رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی"
برخورداری 468 هزار نفر از ساکنان حاشیه شهر از خدمات طرح تحول نظام سلامت

محتوای مرتبط