اخبار > تمرکز خدمات بهداشت و درمان استان به نیازهای واقعی مردم در تعطیلات نوروز

آخرین اخبار و رویدادهای مهم حوزه سلامت، بهداشت و درمانخبــــر


تمرکز خدمات بهداشت و درمان استان به نیازهای واقعی مردم در تعطیلات نوروز


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در جلسه ستاد نوروزی این دانشگاه ضرورت تمرکز خدمات بهداشت و درمان بر نیازهای واقعی مردم در تعطیلات نوروز 1397 را مورد تاکید قرار داد و گفت؛ کاهش آسیب های ناشی از تصادفات جاده ای و استمرار خدمات اورژانس و فوریت های پزشکی در بیمارستان ها و مراکز درمانی در راس برنامه های ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار دارد.

دکتر سید محمد هاشمی شهری با قدردانی از مجموعه کارکنان بهداشت و درمان که در تمامی ایام سال امکان ارائه خدمات مورد نیاز مردم را فراهم می نمایند گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط ستاد نوروزی دانشگاه ترتیبی اتخاذ شود تا خدمات مورد نیاز هم استانی های عزیز و مسافران نوروزی استان در زمان و مکان مورد نیاز ارائه شود و امکان استمرار ارائه خدمات اورژانس در تعطیلات وجود داشته باشد.

وی محورهای مواصلاتی جنوب و شمال استان را از جمله محورهای پرتردد در ایام نوروز برشمرد و ضمن درخواست از رانندگان برای رعایت اصول ایمنی و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: علاوه بر پایگاه های اورژانس 115 و فوریت های پزشکی، بخش های بیمارستانی، اتاق های عمل، آزمایشگاه ها، رادیولوژی ها، بخش های دیالیز، دانشکده دندانپزشکی و سایر بخش های درمانی و تشخیصی برای ارائه خدمات به بیماران فعال هستند و طبق برنامه از پیش تعیین شده امکان ویزیت های سرپائی نیز در حد نیاز مردم فراهم خواهد شد.

دکتر هاشمی شهری ادامه داد؛ اگر چه متولی اصلی ارائه خدمات بهداشت و درمان در ایام تعطیلات نوروز دانشگاه های علوم پزشکی و نهادهای وابسته به بخش دولتی مانند تامین اجتماعی و نیروهای مسلح می باشند امّا در سال های گذشته شاهد بودیم که تعدادی از پزشکان شاغل در بخش خصوصی نیز در مطب های خصوصی خود فعالیت می کردند. وی ضمن تشکر از همکاری این عزیزان گفت؛ دانشگاه علوم پزشکی از استمرار ارائه خدمات در مطب های شخصی استقبال می کند و حوزه معاونت درمان با همکاری و هماهنگی سازمان نظام پزشکی تمهیدات لازم را در این خصوص فراهم خواهد نمود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان یک بار دیگر به ضرورت اجرای تمامی برنامه های بهداشت و درمان در همه مناطق تحت پوشش این دانشگاه تاکید کرد و افزود: موضوع الحاق تعدادی از شهرستان های جنوبی استان به دانشکده ایرانشهر ملاحظات فنی، کارشناسی و مدیریتی متعددی دارد که با محوریت حوزه های معاونت توسعه، درمان، بهداشت و آموزش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و با هماهنگی وزارت متبوع و دانشکده ایرانشهر انجام خواهد شد. دکتر هاشمی شهری ضمن تاکید بر ارائه مطلوب ترین خدمات ممکن در تمامی واحدهای تابعه دانشگاه گفت: تا زمان الحاق رسمی شبکه های بهداشت و درمان این شهرستان ها به دانشکده ایرانشهر، وظیفه ارائه خدمات بهداشت و درمان و نظارت بر عملکرد واحدهای مستقر در این شهرستان ها همچون روال قبل و همانند سایر شهرستان های تابعه بر عهده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان قرار دارد.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان
1396/12/19
١٧٦٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


اخبار

اخبار جدید

اسامی پژوهشگران منتخب و برگزیده گان دانشگاه
معاون بهداشتی دانشگاه در میرجاوه عنوان کرد: ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت، بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان دانشگاه / تورهای گردشگری و تفریحی کیش و قشم
انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه
پیام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت هفته پژوهش،
به صدا در آمدن زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه نرجس زاهدان
پیام تسلیت و ابراز همدردی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاش، در پی درگذشت مرحوم دارایی خبرنگار واحد مرکزی خبر شهرستان خاش
تیم بدمینتون بانوان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان حائز مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون منتخب کارکنان دولت
طرح عاری از پوسیدگی دندان برای 16 هزار دانش آموز پایه ششم ابتدائی در مراکز خدمات جامع سلامت ...والدین محترم در اجرای طرح همکاری نمایند.
حضور فرزندانم بعنوان داوطلبان سلامت، خود نمودی از اتحاد و همدلی مسلمانان در راستای اهداف مشترک و حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
عارضه نخاعی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، حاصل بی احتیاطی در رانندگی
نقش موثر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تولید علم کشور با تولید 400 مقاله در سال 97 ودرخشش 10 نفر از اساتید دانشگاه در ردیف پژوهشگران برترکشور
مرکز مطالعه سلامت(کوهورت) زاهدان سند توانمندی های پژوهشی و محققان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.
گردهمایی برای پیشگیری از HIV ومشارکت داوطلبانه سلامت
بیانیه 9797
حضور پرشور و بی سابقه دانشجویان در برنامه های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
فراخوان پذیرش فراگیر بهورزی
قابل توجه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه /برنامه ورزشی آمادگی جسمانی, دفاع شخصی, حرکات اصلاحی
اجرایی شدن برنامه واکسیناسیون هپاتیت B در زندانهای زاهدان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
قابل توجه کارکنان/آغاز فعالیت رسمی هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای دانشگاه

محتوای مرتبط